Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Прес брикетів для пресування паливних брикетівПрес брикетів призначений для пресування деревини тирси м'яких і твердих порід, рослинних відходів зернових культур, відходів переробки льону, лушпиння соняшника у паливні брикети без використання зв'язуючих речовин.

Особливості нашого преса брикетів:

Висока продуктивність

Низька ціна

Низькі інвестиції

Низьке енергоспоживання

Легкість в управлінні

Компактний дизайн

Надійність і довговічність

Простота обслуговування і експлуатації, безкоштовні консультації

Паливні брикети являють собою продукт пресування сухих відходів циліндричної форми. Це екологічно чисте, безпечне і високоякісне паливо. При виготовленні прес брикетів не використовуються ніякі добавки, їх калорійність перевищує калорійність звичайних дров.

Брикети, отримані на БРИКЕТУВАЛЬНИКИ характеризуються високою тривалість горіння - від 30 хвилин і більше, завдяки чому відпадає необхідність в частій закладці в паливну камеру. Топливние брикети горять з малим виділенням диму, і з великим виділенням теплоти, їх теплотворність досягає теплотворності кам'яного вугілля.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: