Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Пояснення до ТН ЗЕД 8474209000

ТН ЗЕД 8474209000- ІНШІ машини для подрібнення або подрібнені ГРУНТУ, КАМЕНЮ, руд чи інших мінеральних копалин у твердому (У ТОМУ ЧИСЛІ порошку або пасти) СТАНІ / прогостювали - практичне керівництво по сертифікації.

База кодів ТН ЗЕД - РОЗДІЛ XVI. Машини, обладнання та механізми; електротехнічне обладнання; їх частини; звукозаписувальна та звуковідтворювальна апаратура, апаратура для запису або відтворення телевізійного зображення і звуку, їх частини та приладдя - Реактори ядерні, котли, обладнання і механічні пристрої; їх частини - Обладнання для сортування, просіювання, сепарації, промивання, подрібнення, розмелювання, змішування або перемішування грунту, каменю, руд чи інших мінеральних копалин у твердому (у тому числі порошку або пасти) стані; обладнання для агломерації, формування або відливання твердого мінерального палива, керамічних паст, незатверділого цементу, гіпсових матеріалів або інших мінеральних продуктів в порошку або пасти; машини формувальні для виробництва піщаних ливарних форм з піску:- машини для подрібнення або розмелювання:--- інші - Пояснення

8474- Обладнання для сортування, просіювання, сепарації, промивання, подрібнення, розмелювання, змішування або перемішування грунту, каменю, руд чи інших мінеральних копалин у твердому (у тому числі порошку або пасти) стані; обладнання для агломерації, формування або відливання твердого мінерального палива, керамічних паст, незавердевшего цементу, гіпсових матеіалов або інших мінеральних продуктів в поошкообpазном або пастообpазном стані; машини формувальні для виробництва піщаних ливарних форм з піску:

8474Оборудованіе для сортування, просіювання, сепарації, промивання, подрібнення, розмелювання, змішування або перемішування грунту, каменю, руд чи інших мінеральних копалин в твердому (у тому числі порошку або пасти) стані; обладнання для агломерації, формування або відливання твердого мінерального палива, керамічних паст, незавердевшего цементу, гіпсових матеіалов або інших мінеральних продуктів в поошкообpазном або пастообpазном стані; машини формувальні для виробництва піщаних ливарних форм з піску : 8474 10 000 0- машини для сортування, просіювання, сепарації або промивання

8474 20- машини для подрібнення або розмелювання:

8474 20100 0- мінеральних речовин, що використовуються у виробництві керамічних виробів

8474 20900 0- інші

- машини для змішування або перемішування:

8474 31000 0- бетономішалки або розчинозмішувачі

8474 32000 0- машини для змішування мінеральних речовин з бітумом

8474 39- інші:

8474 39100--- обладнання для змішування або перемішування мінеральних речовин, що використовується у виробництві керамічних виробів:

8474 39100 1---- обоpудования для медичної

промисловості

8474 39100 9---- пpочее

8474 39900--- інші :

8474 39900 1---- обоpудования для медичної

промисловості

8474 39900 9---- ПPОЧЕЕ

8474 80

- iнше обладнання:

8474 80 10

- обладнання для агломерації, формування або відливання керамічних паст:

8474 80101 0--- для медичної пpомишленності

8474 80108 0--- пpочее

8474 80 90

- інше:

8474 80901 0--- для медичної пpомишленності

8474 80908 0--- пpочее

8474 90- частини:

8474 90100 0- з чавуну або сталі литі

8474 90 900 0- інші

Справжня товарна позиція охоплює:

(I) Машини типу, використовуваного, головним чином, у видобувних галузях, для перероблення (сортування, просіювання, сепарації, промивання, подрібнення, помелу, змішування або перемішування) твердих корисних копалин (в основному товарів, що класифікуються в розділі V), таких як землі (включаючи земляні фарби), глина, камінь, руди, мінеральне паливо, мінеральні добрива, шлаковий цемент або бетон.

(II) Машини для брикетування, формувань і пресування твердих корисних копалин у порошкоподібному або тістоподібному вигляді (наприклад, брикетування твердих мінеральних палив; формувань керамічних мас, незатверділого цементу, штукатурних матеріалів і т. п. з додаванням або без додавання в'яжучих речовин і наповнювачів).

(III) Формувальні машини для виготовлення ливарних піщаних форм.

Багато машин цієї товарної позиції поєднують дві або більше функції з числа перерахованих вище (наприклад, машини для гідравлічної сортування і промивання, для подрібнення і сортування, для подрібнення і змішування, для змішування і формування).

Деякі машини даного типу, зазвичай застосовувані для переробки корисних копалин, можуть знаходити додаткове застосування також і при переробці інших немінеральних речовин (наприклад, деревини або кісток); такі машини залишаються в цій товарній позиції. Однак у цієї товарної позиції не входять машини, спеціально призначені для подібних операцій з немінерального матеріалами (наприклад, для сортування або просіювання деревинної тріски; для помелу деревної муки; для помелу і змішування хімікалій або органічних барвників; для помелу кісток на борошно, подрібнення слонової кістки і т. д.; для брикетування або пресування пробкової муки).

(I) Машини, згадані у вищевказаній категорії (пункт I)

(машини, призначені головним чином для видобувних галузей)

У це угруповання входять:

(А) Машини для сортування, просіювання, сепарації або промивання, службовці для розділення матеріалів, зазвичай за розмірами або масою шматків або частинок, або для промивання матеріалів від забруднюючих домішок. До числа таких машин відносяться:

(1) Валкові сортувальники. Містять кілька паралельних валків, що обертаються в одному і тому ж напрямку, більш-менш близько один до одного. Кожен валок має ряд канавок, так що разом із сусіднім валком утворює канал, через який проходить поверх валків матеріал може провалитися вниз, якщо має досить малі розміри. Перетин цих каналів все збільшується по довжині машини, так що матеріал проходить крізь ці канали і накопичується в прийомних бункерах під ними відповідно розмірам частинок.

(2) Гуркіти з дротяними ситами або перфорованими решетами. Матеріал проходить по похилому грохоту, розміри вічок або перфорованих отворів якого збільшуються в міру наближення до нижнього кінця. Ці машини бувають двох типів: у машинах першого типу (барабанних грохотах) дротове сито або перфорований лист згорнуті в обертовий похилий барабан, зазвичай має циліндричну або шестигранну форму; у машинах другого типу плоске похиле сито або решето вібрує або хитається.

(3) Первинні грохоти. Матеріал сортується послідовно розташованими механічними граблями, зуби яких мають відповідний крок.

(4) Спеціальні машини різних типів для відбору каменів і т. п. з видобутого вугілля.

(5) Мийні машини, гідравлічні сепаратори і збагачувальні машини. Деякі машини просто відмивають від забруднень; інші відокремлюють або збагачують більш важку частину матеріалу, не зважену у воді.

(6) Флотаційні машини головним чином для збагачення руд. Дроблена руда змішується з водою і деякими поверхнево активними добавками (масло або різні хімікалії). На деяких частинках викопного матеріалу утворюється плівка, яка під-нітрохи їх до поверхні, і в певних випадках вони видаляються; цей процес прискорюється за допомогою аерації суміші.

У цієї товарної позиції входять також сортувальні машини і сепаратори, у конструкцію яких вбудовані магнітні або електричні системи (наприклад, в електростатичних сепараторах), і машини, в яких використовуються електронні або фотоелектронні детектори, наприклад, сортувальне обладнання для уранових і торієвих руд, засноване на вимірюванні інтенсивності радіоактивного випромінювання.

Справжня товарна позиція не включає відцентрові сортувальні машини, тобто машини, в яких поділ матеріалів повністю засновано на дії відцентрових сил, завдяки якому тверді частинки матеріалів, що розрізняються за питомою вагою, можуть збиратися на різних відстанях від швидко обертового ротора (товарна позиція 8421). Однак машини, в яких відцентрова сила використовується для відкидання матеріалу на дротяне сито, залишаються в цій товарній позиції.

Стрічкові конвеєри (транспортери), використовувані разом з сортувальними пристроями або грохотами, залишаються у своїх власних позиціях, якщо вони не утворюють вбудовану частину сортувальної машини або агрегату для грохочення, або якщо сам стрічковий конвеєр не є сортир або просівають пристроєм (наприклад, має перфоровані отвори для цих цілей).

(B) Машини для дроблення й подрібнення матеріалів. Сюди входять:

(1) Дробарки з вертикальним конусом. Вони складаються в основному з корпусу, в якому обертається конус, іноді з ексцентриковим приводом; матеріал роздавлюється в зазорі між конусом і стінками корпуса.

(2) Щокові дробарки різних типів. Матеріал, що підлягає дробленню, потрапляє в зазор між двома вертикальними рифленими щоками, одна з яких є нерухомою, а інша рухомий.

(3) Барабанні дробарки. Матеріал подається до верхньої частини барабана і руйнується при падінні на його дно.

(4) Валкові дробарки або млини. Матеріал роздавлюється, потрапляючи в зазор між паралельно встановленими валками, що обертаються в протилежних напрямках; відстань між валками регулюється в залежності від необхідної тонкості подрібнення. У багатьох випадках машина містить кілька пар таких валків.

(5) Дробарки ударної дії. Матеріал примусово відкидається (наприклад, лопатами швидко обертового ротора) на стінки корпуса машини.

(6) Молоткові дробарки.

(7) Кульові або стержневі млини. Складаються в основному з обертового барабана, що містить безліч куль або коротких стержнів (наприклад, виконаних із сталі або фаянсу). Матеріал завантажується в обертовий барабан і роздавлюється або стирається, взаємодіючи з кулями або стрижнями.

(8) Млини жорнового типу.

(9) Дробарки-штовханини з падаючими товкачами (відомі під назвою толчейних фабрик), застосовувані головним чином для дроблення рудних мінералів. Ряд падаючих песто з кула-

чковим приводом, часто розташованих на декількох стадіях, руйнують матеріал до необхідної крупності частинок.

(10) Машини для руйнування і розтирання грудок глини перед подальшим обробленням в керамічній промисловості.

(C) Машини для змішування або розтирання. Вони складаються в основному з ємкості, обладнаної лопатами або іншими перемішуючими пристроями; в цих ємностях два або кілька матеріалів змішуються один з одним під дією цих перемішують або спонукачів. Сюди відносяться:

(1) Бетонозмішувачі та розчинозмішувачі. З їх числа, проте, виключаються бетонозмішувачі, постійно встановлені на залізничній платформі або на шасі вантажного автомобіля (товарна позиція 8604 або 8705).

(2) Машини для змішування неорганічних речовин (щебеню або дробленого кам'яного матеріалу, гравію, вапняку і т. д.) з бітумом, для приготування бітумовмісних матеріалів для дорожніх покриттів. Вони можуть бути виконані, наприклад, у вигляді установок, що представляють собою групу окремих агрегатів (завантажувальний бункер, сушильний агрегат, обеспиліватель, змішувач, елеватор і т. п.), змонтованих на загальному шасі, або з функціональних блоків, в яких ці агрегати просто розташовані поруч один з одним (стаціонарні або пересувні асфальтові заводи).

(3) Змішувачі для руди.

(4) Машини для змішування вугільного пилу і т. п. з в'яжучими речовинами для одержання брикетованого палива.

(5) Машини, застосовувані в керамічній промисловості (наприклад, для змішування глини з фарбувальними речовинами або для розтирання керамічної маси).

(6) Змішувальні машини, вживані для підготовки ливарних формувальних піщаних сумішей.

(II) Машини для брикетування, формувань і пресування

Як правило, ці машини відносяться до одного з трьох наступних типів:

(i) Різноманітні преси, що працюють з формами (прес-формами, матрицями) і Брикетуюче або пресувальне попередньо підготовлений матеріал з наданням йому потрібної форми.

(ii) Великі циліндри, поверхні яких мають ряд заглиблень або форм, в яких матеріал пресується і приймає потрібну форму.

або (iii) Машини-екструдери, преси для видавлювання.

До цієї угрупованню відносяться:

(А) Машини для брикетування твердого мінерального палива (вугільного пилу, торф'яних волокон і т. п.) з доданням їм призматичної, сферичної, яйцеподібної або іншої форми.

(B) Машини для брикетування або формования керамічних мас. Сюди входять:

(1) Машини для приготування сирцю цегли пресуванням або видавлюванням, включаючи машини для різання видавленого сирцевого бруса на цеглини.

(2) Преси для плиток, включаючи машини для обрізання крайок.

(3) Машини для формування або видавлювання фаянсових труб.

(4) Машини для виготовлення сітки бріканьона. У цих машинах дротяна сітка проходить через вальці і покривається глиною (в місцях перетину дроту).

(5) Гончарні круги та подібні машини, на яких керамічна маса обертається і формується вручну або за допомогою інструментів.

(6) Машини для формування фарфорових штучних зубів.

(C) Машини для брикетування абразивів при виробництві шліфувальних кругів.

(Г) Машини для виготовлення різних готових бетонних виробів (наприклад, каменів для бруківки, стовпів, парапетів, опор), включаючи машини для відцентрового формования труб.

(Д) Машини для формування виробів з гіпсу, зовнішніх і внутрішніх штукатурних розчинів (наприклад, для формования іграшок, статуеток, декоративних елементів стель).

(Е) Машини для формування виробів з азбестоцементу (наприклад, баків, питних лотків, димоходів) і машини для виготовлення азбестоцементних труб шляхом прокатки на оправці.

(Ж) Машини для формования графітових електродів.

(З) екструдери для видавлювання графітових олівцевих стрижнів.

(І) Машини для формування друкарських шкільних крейд.

(III) Формувальні машини для виготовлення ливарних піщаних форм

Ці машини можуть бути різних типів і призначаються для набивання попередньо підготовленої формувальної суміші або у форму для отримання ливарного стрижня, або в простір навколо знаходиться в опоке моделі для одержання разової піщаної форми. Ці машини часто містять струшуючий механізм, що сприяє щільною умінке формувальної суміші в опоке.

Справжня товарна позиція охоплює численні види машин, в яких стиснене повітря впливає або на поршень, або безпосередньо на поверхню формувальної суміші; але вона не охоплює машини, в яких пісок подається в струмені стисненого повітря (товарна позиція 8424). З цієї товарної позиції також не включаються сушильні печі для стрижнів і ливарних форм (товарна позиція 8419).

Частини

Відповідно до загальних положень щодо класифікації частин (див. Загальні положення до розділу XVI), частини машин, включених в справжню позицію, також включаються до цієї товарної позиції. Однак, кулі для кульових млинів класифікуються відповідно до матеріалу, з якого вони складаються.

***

У цієї товарної позиції не входять:

(а) Пальники для пилоподібного палива; механічні топки, що містять устаткування для розпилення або подрібнення палива (товарна позиція 8416).

(б) Каландри або роликові машини (товарна позиція 8420).

(в) Фільтр-преси (товарна позиція 8421).

(г) Верстати для обробки каменю та інших мінералів або для холодного оброблення скла (товарна позиція 8464).

(д) Вібратори для бетону (товарна позиція 8467 або 8479, в залежності від конкретного випадку).

(е) Машини для формування та пресування скла (товарна позиція 8475).

(ж) Машини для формування пластмас (товарна позиція 8477).

(з) Преси загального призначення (товарна позиція 8479).

(і) Розподільники бетонної суміші (товарна позиція 8479 або група 87).

(к) Опоки для металоливарного виробництва; форми для використання в машинах цієї товарної позиції (товарна позиція 8480).
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: