Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Первинна переробка відходів на паливоПереробка кускових відходів

У деяких випадках кускові відходи можна передавати для переробки в якості технологічного сировини на інші підприємства. Однак вивозити кускові відходи (особливо великі) за межі підприємства навіть на невеликі відстані невигідно у зв'язку з великою трудністю складських і вантажно-розвантажувальних робіт, складністю їх механізації, малим ступенем використання вантажопідйомності рухомого складу. Тому найбільш доцільно переробляти кускові відходи в тріску на місці і направляти цю щепу на відповідні спеціалізовані підприємства для використання в якості вихідної сировини.

Кускові відходи слід переробляти в тріску при використанні їх не тільки в якості технологічної сировини, але і в Як заводського палива. Практика показала, що найбільш ефективно й інтенсивно згоряють відходи, що мають розмір від 25 до 100 мм, тобто тріска; ефективне спалювання великих деревних відходів не може бути досягнуто, оскільки неможливо створити в топці досить щільний шар. Таким чином, продуктом первинної обробки кускових відходів є тріска. В залежності від цільового призначення і висунутих вимог розрізняють тріску технологічну і паливну.

Основним обладнанням при виготовленні технологічної тріски є рубальної машини. В залежності від виду і розмірів перероблюваної сировини, вимог до якості тріски застосовують рубальної машини різного конструктивного використання.

Для зручності прив'язки в технологічному потоці і досягнення оптимальних умов подрібнення відходів лісопиляння з урахуванням особливостей кадого підприємства випускають машини правого і лівого виконання, з похилим і горизонтальним завантажувальним патроном, верхнім і нижнім і бічним видаленням тріски.

Вибір моделі рубальної машини залежить від параметрів і обсягів відходів, технології їх переробки, умов прив'язки машини в технологічному потоці. Параметри відходів визначають вимоги до розташування патрона і прохідного перетину його, обсяг відходів в поєднанні з технологією їх переробки - до продуктивності рубітельних машин.

Основним типом машин для сортування технологічної тріски на лісопильно-деревообробних підприємствах є сортування гіраціонного типу (з круговим рухом короби з ситами в горизонтальній площині). До 1990 р. серійно випускали підлогові сортування тріски СЩ-120М, СЩ-1М, СЩМ-60. З 1990 р. їх замінили підвісними Сортування тріски з швидкознімними ситами СЩ-70, СЩ-140, СЩ-200.

Для рубки або дроблення кускових відходів у складі деревообробного підприємства потрібна організація рубальні станції в складі рубальної машини і сеператора незалежно від того, чи існує дробарка для переробки непридатних кускових відходів на паливо.

Брикетування сипких відходів

Брикет - це сипуча речовина, перетворене в щільні шматки. Брикетування сипучої деревини досягається шляхом пресування зі сполучними або без них. Більш широко застосовується брикетування без зв'язуючих. Сипуча деревина, яка займає значний простір, після брикетування зменшується в об'ємі у декілька разів, стає транспортабельної і зручною в обігу. Насипна маса тирси складає 150-200 кг/м3, а насипна маса брикетів з них при вологості 15%- 460 кг/м3.

Брикетування сипких відходів збільшує теплотворну здатність тирси і стружки. Брикети застосовуються як заводського палива і для постачання місцевого населення твердим паливом.

Теплотворна здатність хвойної деревини вологістю 37% при брикетуванні становить 2500 ккал / кг, вологістю 20-22%-3300 ккал / кг, тирси та стружки при 15%-ної вологості - 3600 ккал / кг, тирси при 12%-ної вологості - 3800 ккал / кг.

Брикетування тирси збільшує продуктивність варильних котлів в гідролізним виробництві при завантаженні цих котлів не тирсою, а тирсових брикетами. Брикетування тирси доцільно при їх транспортуванні, так як підвищується ємність транспортних засобів і полегшуються вантажно-розвантажувальні операції.

Для брикетування тріски потрібні більш потужні преси, ніж для брикетування тирси. Крім того, при інших рівних умовах з тирси виходить більш міцний брикет з тимчасовим опором на вигин до 20 кгс/см2, ніж з трісок, коли тимчасовий опір на вигин не перевищує 7 кгс/см3.

Практично брикетуванню піддають тільки тирса. При необхідності брикетування більш великих шматків сипкої деревини тріску, стружку попередньо подрібнюють до крупності тирси. Для брикетування тирси потрібно тиск 800-1400 кгс/см2. Вологість тирси перед брикетуванням повинна бути не вище 12-15% і не нижче 8-9%.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: