Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Переваги евродров• Евродрова зручні в обігу, компактні і займають менше місця, ніж інші види палива. При транспортуванні в 1 м3 (1 паллет) уміщається 1000 кг. Зберігати акуратно покладені брикети - просто, а перенести упаковку, і при цьому не забруднитися, зможе навіть дитина. Якщо вирішите купити евродрова - можете спокійно скласти їх в дерев'яній прибудові або в будинку, без ризику самозаймання. Паливні брикети з тирси (евродрова, деревні брикети) запаяні в водонепроникну термоусадочну плівку.

• Завдяки особливостям виробництва брикети добре тримають форму і не розсипаються прігореніі (щільність деревних паливних брикетів більше 3 рази, ніж у дров). Деревні паливні брикети горять гарно, високим рівним полум'ям, практично без диму, з великим виділенням теплоти. Теплопровідність (жар) евродров набагато більше, ніж у простих дров і дорівнює теплопровідності кам'яного вугілля. Тривалість горіння паливних брикетів (евродров) 2-3 години, а в режимі тління евродрова можуть горіти понад 6 годин. При горінні паливні брикети з тирси - евродрова безпечні, не стріляють, не іскрять.

• Згораючи, деревні брикети - евродрова перетворюються на справжній деревне вугілля, як звичайні дрова, і на них можна готувати шашлики. Крім того Ви позбавите себе від необхідності вигрібати золу і вугілля, так як паливні брикети згоряють повністю. Залишок золи не перевищує 0,1%, що набагато спрощує чистку печі ілікаміна. Сучасні котли, що працюють на евродровах, чистять 1 раз на 2 роки.

• Паливні брикети з тирси (евродрова)- екологічно чистий продукт. Вплив деревних брикетів на навколишнє середовище мінімально. Брикети з тирси - евродрова при горінні не виділяють отруйних речовин - горять без виділення чадного газу СО2 і безпечні для здоров'я. Паливні брикети з тирси не викликають алергічних реакцій навіть в астматиків.

Чому краще опалювати будинок евродровамі - паливними брикетами, а не звичайними дровами?-

Усі делов тому, що теплотворна здатність палива залежить від змісту води. На практиці це означає те що замість того що б отримувати теплову енергію значна частина зусиль витрачатися на випарювання води, відповідно ККД дров виявляється набагато менше. Так що рекомендується топити, як можна більш сухою деревиною.

Один кубометр паливних брикетів замінює близько шести кубометрів березових дров. Досягаються такі показники за рахунок високого ступеня стиснення брикетів і низького вмісту вологості - брикети пресуються з попередньо висушених тирси і упаковуються в водонепроникну плівку.

Порівняйте: Вологість свіжих дров - 50%, і теплопровідність (жар, калорійність) всього 1830 ккал / кг. А вологість евродров 4-8%, і звідси величезна теплопровідність 5300 ккал / кг. Тобто кількість теплавиделяемое при горінні брикетів майже в 3 рази перевищує тепло, яке виділяється при згорянні дров. Теплотворність паливних брикетів значно вище теплотворності дров, а так само практіческівсех видів вугілля. Через вологості калорійність вугілля набагато нижче зазначеної в довідниках. Кам'яне вугілля зберігається і перевозиться з родовищ відкритим способом і має високу вологість. Вугілля продається за вагою, і звичайно ж, пропитавшая вугілля волога теж входить в оплачувану вагу. Сира деревина погано горить і сильно димить, через високий вміст вологи, при використанні дров та вугілля на димових трубах утворюється велика кількість конденсату. У підсумку скорочується термін служби котла і димохідної труби. Крім того потужність котла знижується до 50%, а витрата палива збільшиться у два рази.

Найбільш відчутно різницю можна відчути при використанні котлів, але і при використанні в звичайній печі - різницю ви відчуєте - миттєво. При використанні дров набагато швидше відбувається знос печі: зношуються сталеві труби, руйнуються цегляні димоходи; утворюється нагар.

При спалюванні деревних брикетів немає запаху з димової труби і повністю відсутні шкідливі речовини. У вугілля сірки виділяється в 100 разів більше, ніж у деревних брикетів.

Залишок золи після згоряння деревних брикетів (евродров) всього 0,1% (після звичайних дров - 8- 15%, після вугілля 30-40%) Видалення золи з топки - трудомісткий процес, попіл потрібно вивозити на спеціальні звалища, і це вимагає додаткових витрат. Крім того, при промисловому спалюванні органи Росспоживнагляду контролюють емісію шкідливих речовин і можуть знадобитися великі капітальні вкладення, для забезпечення їх розсіювання. Наприклад, збільшення висоти труби або установка електрофільтрів. Ви можете позбавити себе від зайвих витрат, перейшовши з вугілля на брикети, без заміни самого котла.

Так що висновок очевидний - використовувати евродрова набагато вигідніше! Витрати на опалювальний сезон зменшуються в три-чотири рази!


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: