Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Переробка торфу на паливоТорф широко використовується в світі, як джерело теплової та електричної енергії, також застосовується в якості родючого грунту. З торфу отримують як паливні брикети, так і гранули з високою теплотворною здатністю (15-18 МДж / кг).

Устаткування для одержання гранул, брикетів з торфу не має принципової відмінності від устаткування, вживаного для переробки деревних відходів. Основна вимога до технологічних процесів переробки торфу - сушка при помірній температурі осушающего агента, тому дрібні сухі фракції торфу легко спалахують.

Застосування аеродинамічній сушарки - диспергатора є найбільш доцільним, оскільки дозволяє досягти ефективного видалення вологи при відносно низькій температурі (100-150 ° С) за рахунок високої швидкості осушающего агента.

Схема отримання брикетів та пелет з торфу представлена на малюнку:

1- теплогенератор;

2- бункер-накопичувач з ворошителя і двома дозаторами сировини;

3- конвеєр стрічковий для подачі торфу в сушарку аеродинамічну - диспергатор;

4- металлоуловітель;

5- сушарка аеродинамічна - диспергатор;

6- вентилятор високого тиску;

7- циклони;

8- бункер готової сировини для гранулювання або брикетування;

9- прес-гранулятор;

10- система аспірації та охолодження гранул;

11- преси брикетировочні;

12- лоток - охолоджувач брикетів;

13- стіл торцювальний.

Массоподготовітельний відділ не має принципових відмінностей при отриманні як гранул, так і брикетів.

Відсортований механічним шляхом торф подається в аеродинамічну сушилку - диспергатор через металлоуловітель. В короб диспергатора подається також нагріте повітря з теплогенератора. Внаслідок інтенсивного масо-повітрообміну і ударної дії диспергуючих елементів ротора диспергатора відбувається сушка та подрібнення торфу. Отримана повітряно-суха подрібнена маса поступає в брикетувальний прес з метою отримання брикетів або в прес-гранулятор для отримання паливних гранул. Брикети охолоджуються в лотку, подаються на торцювальний стіл, де розрізаються до заданих розмірів і упаковуються. Гранули після гранулятора надходять в аспіраційну систему, де охолоджуються і звільняються від дрібних включень, запаковуються.

Торф'яні гранули, брикети можуть використовуватися на промислових ТЕЦ, в муніципальних невеликих котелень, а також у приватних житлових будинках.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: