Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Переробка соломи в паливні брикетиАльтернативою деревним відходам для пресування паливних брикетів є сільськогосподарські відходи (солома і лушпиння зернових культур, рису, кукурудзи, соняшника). Сільськогосподарські відходи можуть бути значним джерелом палива для більшості сільських регіонів, особливо в регіонах з невеликими лісовими масивами. Цьому сприяє ряд передумов:

1) Солома є одним з найдешевших поновлюваних джерел енергії.

При переробці сільськогосподарської продукції питома вага відходів досить значний. У таблиці наведена частка відходів на тонну виробленої сільськогосподарської продукції.

Вид с / г культур|Вид відходів|Залишки виробництва на 1 тонну готового продукту

Рис Солома, лушпиння 1,7 т відходів

Пшениця Солома, лушпиння 2,0 т відходів

Кукурудза Стебло, листя 2,4 т відходів

Ячмінь Солома, висівки 1,5 т відходів

2) Високі енергетичні характеристики сільськогосподарських відходів

Теплотворна здатність соломи при спалюванні пшеничної соломи складає 17-18 МДж / кг, ріпакової соломи близько 16-17 МДж / кг, кукурудзи-18 МДж / кг. Для порівняння теплотворна здатність деревини в середньому становить 17,5-19 МДж / кг.

У багатьох країнах, що розвиваються сільськогосподарські відходи використовуються в якості добрив, годівлі худоби, а найчастіше попросту згниває.

В якості палива в основному відходи використовуються в їх природному стані, в рідкісних випадках висушеними, порубаними і ущільненими. Недоліками такого використання є:

· сезонність врожаю

· значні витрати на транспортування та зберігання

· окремі характеристики, які відрізняються від інших видів біопаливного сировини (деревина і деревне вугілля).

Від деревної тирси солома відрізняється великим вмістом летких речовин і низька щільність (щільність зберігання близько 0,1-0,2 т на м 3) і час горіння. Більше в порівнянні з деревними відходами вміст золи, калію, хлору.

Переробка соломи в паливні брикети дозволяє вирішити багато проблем. Паливні брикети з соломи володіють теплотворною здатністю на одиницю об'єму майже в 10 разів більшою, ніж вихідна сировина. Також брикетування дозволить вирішити питання зі зберіганням незалежно від пори року, з транспортуванням, автоматизувати процес завантаження в топкові пристрої. Ми пропонуємо метод шнекового пресування, який дає змогу одержувати паливні брикети високої щільності і підвищеною стійкістю до вологості. На пресі паливних брикетів отримані позитивні результати при пресуванні соломи зернових, ріпакової соломи, багаття льону. Отриманий брикет за своїми характеристиками не поступається Паливні брикети з деревних відходів. Згідно з отриманими нам паспортам на тверде паливо брикет з соломи має наступні характеристики:

· Вологість робоча - 4.7%

· Зольність аналітична - 5,5%

· Сірка робоча - 0,01%

· Теплота згоряння - 4480 Ккал / кг

· Калорійний паливний еквівалент - 0,59

Всі основні параметри відповідають паливних брикетів з тирси за винятком зольності. У тирси вона в межах 0,5%. У соломи - порядку 5,5%. Незважаючи на це, за своїми показниками це досить перспективний джерело енергії.

Найбільш привабливими ринками збуту брикетів із соломи є Данія та Швеція. Данці давно використовують і виробляють брикет з соломи. Хочеться висловити сподівання, що і на внутрішньому ринку цей ефективний джерело палива буде незабаром затребуваний.
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: