Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Паливні брикети з тирси, багаття льону, лушпиння, соломиОсь вже багато років паливні брикети з тирси є популярним економічним паливом та використовуються у багатьох країнах світу. Брикети випускаються шляхом пресування під сильним тиском і при нагріванні сухих тирси деревини хвойних і листяних порід. Так само можуть виготовлятися з лушпиння соняшнику, рису, гречки, льону, лушпиння вівса і ін

Паливні брикети з тирси не включають в себе ніяких шкідливих речовин, при їх виробництві не використовуються сполучні.

Брикети стандарту «Pini + Kay» мають форму неправильного восьмигранника з діаметром вписаного кола 70 мм, довжина 250 мм. Паливні брикети мають широке застосування і можуть використовуватися для всіх видів топок, котлів центрального опалення, котлів на дерево і пр., відмінно горять в камінах, печах, грилях та ін Великим достоїнством брикетів є сталість температури при згорянні протягом 4 годин.

Позитивним аспектом при використанні деревних брикетів у вигляді палива є їх мінімальний вплив на навколишнє середовище при згорянні в порівнянні з класичним твердим паливом при однаковій теплотворної здатності як, наприклад вугілля, але в 15 разів меншим вмістом золи (макс 1.0%).

В основі технології виробництва деревних паливних брикетів лежить процес пресування дрібно подрібнених відходів деревини (тирси) під високим тиском при нагріванні, сполучною елементом є лігнін, який міститься в клітинах рослин.

Висока тривалість горіння

Це означає, що в порівнянні зі звичайними дровами, закладку в піч можна проводити рідше в три рази. Брикети горять з мінімальною кількістю диму, не стріляють, не іскрять. При цьому забезпечують постійну температуру на всьому протязі горіння. Після згорання брикети перетворюються на вугілля, як звичайні дрова і, в подальшому на них можливо приготування шашликів або гриля.

Теплотворність

Теплотворність паливних брикетів більше ніж у звичайних дров і практично дорівнює теплотворності кам'яного вугілля. Під час приготування шашликів або гриля при попаданні жиру на вугілля брикетів вони не запалюються, а продовжують тліти чи горіти рівним низьким полум'ям. Великою вигодою брикетів є сталість температури при згорянні протягом 4 годин. Тепловіддача брикетів: брикети з тирси 4400 ккал або 18 Мj.

Порівняльна характеристика за теплотворної здатності брикетів:

? дерево (тверда маса, волога) 2450 ккал / кг

? дерево (тверда маса суха) 2930 ккал / кг

? буре вугілля 3910 ккал / кг

? брикети з деревних відходів 4400 ккал / кг

? чорне вугілля 4900 ккал / кг

Екологічність:

Паливні брикети - екологічно чистий продукт, так як при їх виробництві не використовуються ніякі добавки. Позитивним аспектом при використанні деревних брикетів у вигляді палива є їх мінімальний вплив на навколишнє середовище при згорянні, в порівнянні з класичним твердим паливом при однаковій теплотворної здатності як, наприклад, вугілля, але в 15 разів меншим вмістом попелу (макс 1%) який можна використовувати у вигляді мінерального добрива.

Масова частка золи:

? чорне вугілля близько 20%

? буре вугілля до 40%

? брикети з деревних відходів до 1% попелу

Виділення CO2:

при згорянні в порівнянні з деревними брикетами:

? легкі нафтопродукти в 20 разів вище

? вугілля-антрацит в 50 разів вище

? кокс в 30 разів вище

? природний газ в 15 разів вище

Паливні брикети з тирси

Важливо знати! Рекомендації експертів

Чому саме паливний брикет стандарту «Pini + Kay» користується такою популярністю на Заході? Чому саме на нього орієнтується більшість переробників деревних відходів при виборі обладнання? Чим брикет «Pini + Kay», вироблений методом шнекового пресування, відрізняється від брикету, виробленого на гідравлічному пресі?

По-перше, основним чинником, що викликає інтерес у переробників відходів, є його найвища вартість у країнах ЄС. В результаті чого термін окупності обладнання значно знижується. Слід зазначити, що європейські покупці забезпечують величезний попит на даний паливний брикет і готові купувати будь-яке його кількість.

друге, паливний брикет стандарту «Pini + Kay», вироблений на обладнанні BRIKKEY Technology, має дуже високу щільність, дозволяє його без проблем транспортувати. Брикет легко витримує будь-які перевантаження, в результаті до кінцевого споживача приходить товар з мінімальною кількістю шлюбу. Брикет, вироблений на гідравлічному пресі, має більш низьку щільність. Не секрет, що європейці дуже вимогливі саме до відсотка браку, що призвело до закриття багато підприємств з гідравлікою. Штрафні санкції, виставлені європейськими покупцями, зіграли свою негативну роль.

Устаткування BRIKKEY Technology дозволить уникнути Вам цих проблем і виробити дійсно якісну продукцію, яка буде конкурентоспроможною на ринках ЄС.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: