Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Паливні брикети: виробництво, обладнання і технологіяЗвичайно ж, будь-яка розсудлива людина, приймаючи рішення про освоєння нового виду бізнесу повинен оцінити економічну доцільність передбачуваних інвестицій і очікувані результати роботи.

Що стосується первинних вкладень на даному етапі викладу, сподіваюся, все більш-менш зрозуміло. Спробуємо дати деяку додаткову інформацію корисну для економічної оцінки такого проекту. Такого роду інформація, як правило, є складовою частиною бізнес-плану, створення якого в даний час вважається майже загальноприйнятим.

Бізнес - план (російською - план роботи). Неформально - це документ певної форми, підготовлений професіоналом для надання в певний орган як формальне обгрунтування заявки на отримання кредиту, лізингових послуг і т. п. Найчастіше безпосередньо для суб'єкта іншого практичного значення не має.

Поговоримо про конкретних викладеннях на прикладі комплексу на базі одного «потужного» преса.

З практики реальний середній місячний обсяг виробництва при тризмінному режимі роботи повинен скласти близько 270 тонн готової продукції.

Основні складові собівартості готової продукції і передбачувана рентабельність.

I. Прямие витрати

основні матеріали (сировину). Ціна м3 використовуваної сировини (насипного або щільного) у постачальника.

вартість доставки сировини. Залежить від плеча перевезення, використовуваних транспортних засобів і обсягу разової поставки.

електроенергія. Як вже говорилося, встановлена електрична потужність на комплексі близько 100 Квт. Вартість одного Квт / год у вашому регіоні Ви очевидно знаєте.

заробітна плата основних робітників. Для обслуговування преса Вам необхідно два робочих в зміну з кваліфікацією верстатника. Для обслуговування сушарки потрібно не менше двох чоловік у зміну. При цьому кількість змін роботи сушарки залежить від її продуктивності. При достатній механізації процесу ще два робочих впораються з упаковкою добового обсягу продукції при роботі в одну зміну. У разі використання дробарок при підготовці кускового матеріалу обслуговуючий персонал - згідно характеристик використовуваного устаткування. Резервний людина (навантаження-розвантаження, ремонт інструменту, прибирання, допоміжні роботи тощо) ніколи не завадить.

Рівень оплати праці й оподаткування у відповідність зі сформованими у Вашому регіоні.

пакувальні матеріали - не більше 15 $ на 1 тонну продукції.

витрати на митне оформлення. У відповідності з прийнятими ставками. Кількість товару на одній фурі - не більше 22 т.

II. Непрямі витрати

1. утримання виробничого приміщення.

2. амортизація

3. заробітна плата АУП. Штат секретарок, директорів, референтів і т. п. безумовно допоможе тримати рівень Ваших витрат на належному рівні.

4.адміністратівно-господарські витрати (офіс, канцелярські, зв'язок, транспорт і т. п.).

5. податки і збори.

III. Потенційно-можливі ціни готової продукції.

При формуванні ціни для внутрішнього ринку слід виходити з таких міркувань. З енергоефективності, брикети практично відповідають чорному топкового вугіллю. По решті споживчих властивостей вони істотно його перевершують. Звідси ціна брикету ніяк не може бути меншою ціни вугілля.

У роздрібній торгівлі в Прибалтиці ціна брикету складає порядка 250 лат (Латвія) в Німеччині - до 600 Євро / т. У РБ в роздробі з'явився брикет вартістю еквівалентною 300 $ за тонну.

При продажу на експорт оптова ціна коливається в залежності від сезону і може становити 110-150 Євро за тонну на умовах ФСА.

Слід зауважити, що брикети - високо затребуваний експортний товар і постачальники, наприклад в РБ, не в змозі задовольнити закордонний попит на цю продукцію. Про важливість екологічного палива в країнах Євросоюзу Ви очевидно начулися, а динаміка ціни на нафту може вселити певний оптимізм.

Підготувавши необхідні дані, Вам, очевидно, не складно буде розрахувати очікувану рентабельність Вашого виробництва і далі визначити термін окупності ваших інвестицій. Бажаю успіхів!


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: