Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Паливні брикети, виробництво і продаж

Виробництво паливних брикетів з тирси на шнековим пресі дозволяє досягти високої калорійності палива при щільності понад 1.2 грам на кубічний сантиметр. В результаті технологічного процесу на поверхні брикету спікається гладка захисна кірка. Брикети паливні pini kay характеризуються навдивовижу тривалою тривалістю горіння. Один торець брикету виконується рівним, інший - надломленим для зручності розпалювання. Наскрізний отвір забезпечує необхідний для горіння вільний приплив повітря.

Про який комфорт і настрої може йти мова, коли кругом лежить вугільний пил, а очі сльозяться від їдкого диму? Але це не привід відкладати в довгий ящик набуття енергетичної автономії. Телефонуйте та замовляйте паливні брикети. Ціна на них знижена відповідно до сезону. Скажіть собі: "Брикети паливні куплю, і всі проблеми разом зважаться". А ми спеціально для скептиків спробуємо визначити, чи так це насправді.

Ощадливість прикрашає

За своєю теплотворної здатності паливні брикети з тирси в 1.5 рази перевершують добірні сухі дрова. Упаковка вагою 10 кг замінює 5 літрів рідкого палива, а тонна брикетів здатна замінити від 4 до 5 кубометрів дров або 1.5 тонни вугілля. Кам'яне вугілля залишає після себе більше 30% неспалимій золи, в той час як паливні брикети згоряють практично повністю.

Вартість паливних брикетів на перший погляд вище, ніж у дров. Але давайте спробуємо порівняти подібне з подібним. Дрова продаються кубометрами і містять у собі від 20% води. До слова, для одержання високоякісних березових дров потрібно два роки сушіння в природних умовах. А дрова, що надходять у продаж, складаються з води приблизно наполовину.

Обережність - сестра безпеки

Температура, необхідна для займання брикету, перевищує 200 градусів, що виключає їх випадкове загоряння. При горінні брикетів не утворюються ні іскри, ні пожежонебезпечні дрібні вуглинки.

Виготовлення паливних брикетів здійснюється з екологічно чистої сировини. Деревна тирса скріплюються власної смолою. Цьому сприяє міститься в них органічний полімер лігнін. При горінні паливні брикети виділяють мінімум чадного газу та двоокису сірки.

При використанні брикетів повністю відсутні шкірні та дихальні алергічні реакції, так як після обробки брикети не виділяють суперечка, пилу та інших алергенів. Усілякі жучки, грибки і мікроби також гинуть в процесі виробництва брикетів.

У злагоді з природою

Згоряючи, паливні брикети з тирси залишають після себе в 40 разів менше золи, ніж буре вугілля, в 20 разів менше, ніж найчистіший антрацит і в 15 разів менше, ніж дрова. Золу, що залишилася в печі, можна використовувати в якості ефективного калійного добрива.

Паливні брикети реалізуються в зручній компактній упаковці і не займають багато місця при перевезенні та зберіганні. Одна тонна відніме у вас всього кубометр простору. Зберігаються брикети необмежений час, не втрачаючи своїх якісних характеристик. Стійкі до гниття і впливу цвілі. Завдяки міцній поверхні, не кришаться і не ламаються. При горінні виділяється мінімум кіптяви і смоли, так що димохід не доведеться чистити частіше одного разу на рік.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: