Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Паливні брикети в світі«Топити можна й асигнаціями», писав у свій час Д. І. Менделєєв, маючи на увазі нераціональне використання нафти як пальне. Пошук альтернативних джерел енергії став однією з головних проблем економічно розвинених держав. Використовуючи відходи, можна значно економити енергетичні та сировинні ресурси, знижувати забруднення навколишнього середовища, а також створити велику кількість додаткових робочих місць.Відходи деревопереробки, хімічних виробництв, переробки сільськогосподарської продукції, торфорозробок, поліграфічної, харчової та текстильної промисловостей можуть бути перетворені в високоякісне паливна сировина.

Паливні брикети та гранули призначені для спалювання в печах, камінах, теплицях, ж / д транспорті, заводських котельних і ТЕЦ, на промпідприємствах, де є установки, працюють на твердому паливі. Деревні брикети та гранули також використовуються в якості технологічного сировини на гідролізних і біохімічних підприємствах, для виробництва таннідов на дубильно-екстракційних заводах.

В даний час виробництво електроенергії засноване на використанні невідновлюваних джерел енергії - переважно вуглеводнів, таких як газ, нафтопродукти, вугілля. На поновлювані джерела енергії сумарно припадає приблизно 92% світового паливно-енергетичного балансу, на поновлювані - близько 3,4%.

Проблема альтернативних енерготехнологій є дуже актуальною. Одним з найбільш популярних напрямків стали «деревні гранули» або «пелети»- це нормований циліндричний пресоване виріб з відходів деревоопереработкі і залишкової деревини, такої як: мука від роботи фрезерно-відрізного верстата, стружка і залишки лісової деревини та брикети. Пелети та брикети виробляють виключно з натуральної сировини, без використання яких-небудь добавок і сполучних компонентів.

Використання паливних брикетів як альтернативного, екологічно чистого і ефективного виду палива, на нашу думку, дуже перспективне.

За даними аналітиків вживання біопалива для вироблення енергії зросте в Європі з трьох до 12 мільйонів тонн до 2010 року, а в 2020-му вже становитиме 21 мільйон тонн.

На сьогоднішній день споживання деревних гранул як виду палива збільшується. За кордоном найбільш серйозними країнами-виробниками (а також і споживачами) пелет і брикетів є:

1. Європа - 3,0 млн тонн на рік.

2. США близько 2000 тис. тонн на рік

3. Німеччина близько 100 тис. тонн в рік

4. Швеція близько 650 тис. тонн в рік

5. Австрія близько 110 тис. тонн в рік

6. Канада близько 110 тис. тонн в рік

7. Фінляндія близько 100 тис. тонн в рік

8. Англія близько 10 тис. тонн на рік

9. Японія близько 3 тис. тонн на рік

10. Данія близько 500 тис. тонн в рікНайбільшого поширення в Європі паливні гранули отримали в Данії, Швеції, Австрії, Німеччини, Норвегії та Фінляндії. До 2001 року споживання цього матеріалу тут зростала щорічно на 30%. Попит на гранули в Німеччині в цей же період задовольнявся на 9%. Данія стала отримувати половину всієї вироблюваної енергії з гранульованого деревного палива. Більше 80% споживаних в Данії паливних гранул є імпортом. За деякими оцінками Швеція може стати першою європейською країною, якій вдасться через 15 років повністю перейти на альтернативні види енергії.

Фахівці знаходять національні особливості паливного ринку в кожній країні. Якщо, наприклад, у Швеції, де гранули на місцевому ринку з'явилися в 80-і роках, увага приділяється підвищенню якості пресованого біопалива та використання для його виробництва відповідних відходів деревини, то в Фінляндії взято напрямок на максимальне застосування для виготовлення палива низькосортної деревини (кори, верхівок дерев, хвої, тонкомера і т. д.). В цілому ж Фінляндія сьогодні отримує приблизно 19% електроенергії від спалювання відходів деревини, і деревообробні підприємства тут здатні до 60% своїх енергопотреб забезпечити самостійно.

За дослідженнями російських маркетологів, найближчим часом очікується збільшення попиту в Росії на цей вид продукції. У Росії цей ринок вже формується і незабаром почне активно розширюватися. Пов'язано це з тим, що паливні гранули та брикети використовуються для опалення котеджів, а в Росії середній клас починає обзаводитися заміським житлом. Багато хто вже знає про те, що котеджі можна опалювати за допомогою камінів, котлів на деревних відходах, і готові це устаткування купувати. А в Європі подібний спосіб опалення будинків - вже звичайна справа, і у всіх великих супермаркетах продаються гранули в упаковці різного об'єму. Крім того, зростає зацікавленість у використанні паливних брикетів і на підприємствах промисловості та ЖКГ.

На ринку затребувані гранули та брикети різної якості: темні - з великим вмістом кори і світлі - вміст кори в яких не перевищує 5%. Споживачі оплачують паливні гранули не тільки по вартості за масу продукції, а й за кількістю виділеної теплової енергії.

Деревні гранули є стандартизованим видом палива, тому для них існують нормативи, як у нас ГОСТ. Багато країн до теперішнього часу вже прийняли стандарти якості паливних брикетів і гранул (див. табл.1): в Німеччині нормативи називаються DIN (Німецький промисловий стандарт). У Європі донедавна користувалися німецьким стандартом DIN 51731 і стандартом Австрії OENORM M 7135. У зв'язку з приходом на ринок низькосортних деревних гранул, виготовлених переважно за кордоном, з весни 2002 року гранули в Німеччині отримують новий сертифікат DIN plus. Цей сертифікат об'єднав німецький і австрійський стандарти.

На сьогоднішній день російських стандартів на пелети не існує. Виробники пелет орієнтуються на західні стандарти. У Європі також не існує єдиного європейського стандарту на пелети, і в різних країнах вони значно відрізняються один від одного.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: