Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Паливні брикети. Технологія шнекового пресуванняПідготовка сировини для пресування паливних брикетів

Для всіх видів сировини існують наступні вимоги:

-Сировина повинно мати фракцію тирси.

-Оптимальна фракція сировини-1-3 мм. оптімальная вологість повинна становити 8%. Діапазон вологості для успішного пресування становить 6- 12%.

Елементи технології підготовки сировини від кускового сировини

отримання тріски,

подрібнення щепи,

сушка дрібної фракції,

просіювання,

складування підготовленої сировини

Опис процесу шнекового пресування

Пресування брикетів відбувається методом жорсткого формоутворення в восьмигранної фильере з подачею вихідної сировини конічним обертовим шнеком, що створює тиск достатню для спікання сировини в тверду масу у вигляді безперервного рукава без додавання сполучних компонентів. Процес спікання відбувається безперервно при температурі 170- 220 градусів. Температура пресування задається оператором в залежності від характеристик вихідної сировини і досягається як за рахунок примусового підігріву зони пресування, так і за рахунок самого процесу.Обслуговування робочого інструменту - шнека.

Ми використовуємо оригінальну конструкцію шнека, що дозволяє досягати високої продуктивності та якості продукції. При експлуатації інструменту згідно технічної документації шнеки мають необмежений ресурс використання. Нами освоєна технологія відновлення робочого інструменту (шнека) з умовою гарантованої напрацювання до профілактичного ремонту - до 30 т продукції. Після короткочасного ремонту шнек працює в колишньому режимі. Витратні матеріали та технологію відновлення ми надаємо всім нашим клієнтам.

Торцювання паливного брикету.

Торцювання брикету - як правило, необхідна операція в виробництві брикетного палива. (Довжина брикету для споживачів 20-25 см). На практиці ми використовуємо ручний пристрій для торцювання брикету по ходу його формування (задіяний 1 оператор). У разі необхідності високого ступеня автоматизації ми пропонуємо пристрій-автомат для нарізування брикету. Ми пропонуємо автомат різання, який без участі оператора виконує цю операцію (ноу-хау). Процес різання повністю автоматизований.

Упаковка

Упаковка брикетів провадиться згідно з вимогами споживача.

Як правило, брикети упаковуються в щільні пачки по 12 штук загальною масою 10кг, стягнуті поліпропіленовою стрічкою. Кожна пачка поміщається в термоусадочну поліетиленову плівку і забезпечується етикеткою. Надалі пачки укладаються на піддон в кількості близько 100 штук і обертаються стрейч-плівкою.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: