Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Паливні брикети - поновлюване джерело енергіїРосійський менталітет і наявність величезних запасів мінеральних ресурсів не сприяють розвитку відновлюваних джерел енергії.

Може бути тому, при наявності величезної сировинної біобази для виробництва паливних брикетів росіяни частіше їздять в Європу для навчання їх виробництву та особливостям застосування, ніж по Росії.

У блоці екоразработок - виробництво і споживання паливних брикетів займає значну частку. У світі величезна кількість енергетичних об'єктів, які напрацювали досвід енергозбереження, енергоефективного будівництва та альтернативної біо-енергетики. У європейських країнах величезним попитом користуються брикети з тирси - вони. відрізняються гарною теплотворністю, мінімальним золообразованіем і відсутністю великої кількості шкідливих речовин при горінні. В цілому паливні брикети ізготавліватся з різних відходів деревообробки, торфу, відходів сільського господарства та інших біоматеріалів, придатних для використання в якості палива - тирса, тріска, стружка, солома, лушпиння, кукурудза, торф.

Тема вживання паливних брикетів досить обширна. Як будувати і вести бізнесу в сфері виробництва брикетів, які законодавчі акти для стимулювання виробництва біопалива працюють в світі, як успішно реалізувати проект виробництва брикетів та налагодити збут в Росії.

В основі технології виробництва паливних брикетів лежить процес пресування біоматеріалів і подрібнених відходів деревини під високим тиском при нагріванні від 250 до 350 С °. Такі паливні брикети не містять ніяких зв'язувальних речовин, крім лігніну, що міститься в клітинах рослинних відходів. Температура пресування дає оплавлення поверхні брикетів і сприяє більшій їх міцності, що важливо для транспортування брикету. Одним з методів отримання паливних брикетів є екструзія з використанням спеціальних екструдерів.

Створення конкурентоспроможної економіки і екологічної безпеки проживання населення вимагає вирішення питань високої енергоємності продукції практично у всіх галузях економіки. Паливні брикети - це реальний відхід від нераціонального використання природних ресурсів (відсоток корисного використання деревних ресурсів в Росії - не більше 40% при можливих 85-90%).

Стримує розвиток застосування паливних брикетів відсутність досвіду виробництва електричної та теплової енергії з відходів та повільне поширення подібного досвіду виробництва і реалізації паливних гранул і брикетів, мала кількість відпрацьованих вітчизняних біотехнологій і відсутність передового обладнання для їх виробництва.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: