Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Паливні брикети, переваги, властивостіПаливні брикети Піні Кей робляться з відходів обробки лісозаготівель і лісоматеріалу, серед яких: тирса, горбилі, досочних обрізи, шматки відходів деревини, залишки після оброблення як хвойного, так і листяного дерева. З тієї причини, що на паливні брикети pini kay ціна досить низька, купити їх собі дозволити може будь-яке з підприємств або приватників, виробництво таких вторинних матеріалів отримало грандіозні масштаби і обширну номенклатуру. Усілякі технології, вміст і форма паливних брикетів досягли декількох найпопулярніших і економічних видів.

З появою паливних брикетів, можливим стала організація перевезень по всьому світовому ринку, а ефективність використання досягла усіх куточків планети. Паливні брикети pini kay, ціна на які досить низька, дозволяють використовувати їх в найширшому спектрі. Технологія цього паливної сировини - переробка механічним чином паливного брикету, точніше за допомогою шнекових пресів, що дають поєднання кількох важливих факторів-термічна обробка і високий тиск. Саме ці операції дозволяють виділитися особливому речовини - лігніну, що стає клейовий і ущільнюючої основою для сформованого паливного брикету.

Паливні брикети пини кей специфічної форми - це восьмигранний або чотиригранний прокат, в центрі якого є отвір. За допомогою подібної технології з тирси паливні брикети мають при згорянні вкрай високий ККД. Але, для такого виробництва потрібен персонал, більш підготовлений, і високі до обладнання технологічні вимоги. Хоча у отриманого продукту є не тільки універсальна форма, що робить паливні брикети для перевезення більш зручними, а так само стійкими механічно до будь-яких умов вантаження, терміну використання та зберігання.

Є чотири різновиди паливних брикетів:

- з тирси та інших відходів деревини (обаполів, трісок, низькосортної деревини і т. п.);

- рослинного походження, при виробництві яких використовуються сільськогосподарські виробничі відходи (лушпиння рослинних культур, соняшникові лузга, солома, круп'яні та аналогічні виробничі відходи);

- торф'яні паливні брикети;

- вугільні паливні брикети.

Через спеціальних технологій з виробництва, паливні брикети pini kay, ціна на які відповідає якості, не містять хімічних додаткових компонентів, екологічно не корисних. Під час горіння такий брикет виділяє багато тепла і мало попелу, ніж коли використовується таке тверде паливо, як вугілля.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: