Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Паливні брикети, пелети. Виробництво паливних брикетівОдним з головних питань, рано чи пізно встає керівником перед деревообробного виробництва, стає проблема використання відходів виробничого процесу. Звичайно, певна кількість тирси, стружки, тріски, немірних відходів придбаває населення або якісь тваринницькі, тепличні, фермерські господарства. Але цей ринок збуту не безмежний. До того ж, дальність перевезень знижує вигоду від реалізації таких відходів. Це пов'язано з низькою щільністю стружок, тріски - обсяг великий, щільність низька, а продаються такі відходи на вагу.

Непоганим способом підвищення рентабельності є випуск паливних брикетів або гранул. Між технологічними процесами отримання цих видів палива існує певна відмінність. Так, для невеликих лісопереробних підприємств вигідніше буде установка лінії по виробництву паливних брикетів. Це пов'язано з тим, що виробництво гранул має ряд вимог, виконання яких вимагає більш значних капіталовкладень, ніж виробництво паливних брикетів.

Виробництво пелет здійснюється на лінії, що включає в себе, крім сушарки, пресування і печі, ще й спеціальне обладнання - фільєри. Сировина для гранул подається шнековим методом і як би видавлюється через отвори фільєри. Звичайно, призводить до подорожчання виробничого процесу. Брикети ж виробляються шляхом спресовування під впливом високої температури (близько 100 градусів Цельсія). Лінія брикетування має більш низьку вартість і, відповідно, ціна на кінцевий продукт нижче, ніж при виробництві гранул.

Існує думка, що гранули користуються великим попитом, ніж більш великі за розміром паливні брикети. Ця думка помилкова хоча б тому, що ринок збуту цих, безсумнівно, схожих товарів, все-таки різний. Паливні брикети закуповуються у великих обсягах для промислового виробництва енергії, міських котельнях. Паливні гранули знаходять збут серед власників приватних будинків, невеликих готелів, ресторанів. Деревні гранули частіше використовуються в звичайних котлах, спочатку виготовлених під будь-який вид палива.

Ціна паливних брикетів, отриманих методом пресування нижче, ніж ціна гранул. Але попит на ці види продукції такий, що економічно вигідним є виробництво будь-якого з цих видів палива. Екологічний стан сьогоднішнього світу таке, що все більша частина людей усвідомлює важливість підтримки природної рівноваги в ім'я збереження життя на Землі. Одним з таких методів є використання екологічно чистих видів палива. А до них відносяться і паливні брикети, та паливні гранули.

Продаж паливних брикетів - перспективний ринок збуту, враховуючи ще не освоєний виробниками та постачальниками російський ринок. Підвищення попиту на екологічні види палива в нашій країні дасть поштовх розвитку виробництва паливних брикетів.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: