Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Паливні брикети обладнанняПостійно дорожчаючий природний газ втрачає репутацію самого доступного виду палива. Вже зараз багатьом підприємствам і організаціям важливо подбати про альтернативу для своїх котелень. Така альтернатива, на щастя, є. Це - дешеві й екологічні паливні брикети, обладнання для виробництва яких пропонує наша компанія.

Паливні брикети робляться з відходів, що залишаються від переробки деревини і деяких видів сільгосппродукції. Деревна тирса і стружка, лушпиння і лушпиння від обмолоту злакових культур, сухий жмих та інше вторинна сировина пресується в спеціальних формах - і виходить чудове паливо, яке підійде і для промислового, і для побутового застосування.

Максимальну віддачу власне обладнання для виробництва паливних брикетів дає підприємствам, що займаються переробкою деревини та сільгосппродукції. Судіть самі. По-перше, не доведеться платити за утилізацію відходів. По-друге - не буде ніяких штрафів від екологів. Звичайне спалювання тирси і макухи (особливо вологих) супроводжується виділенням шкідливої чадного газу, а брикети практично не залишають продуктів горіння. Ну а по-третє, підприємство зможе скоротити закупівлі енергоносіїв, заощадивши чимало оборотних коштів.

За своїми характеристиками паливні брикети нічим не поступаються традиційним видам палива. А де в чому навіть перевершують їх! Наприклад, брикети з лушпиння соняшника виділяють стільки ж тепла, як і кам'яне вугілля. Зате відходів при їх згорянні утворюється менша в рази. Паливні брикети годяться практично для всіх видів котелень, здатних працювати на твердому паливі. Вони настільки екологічні, що їх можна використовувати навіть вдома - в печах та камінах!


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: