Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Паливні брикети на світових ринках альтернативних енергоносіївОпис паливних брикетів

Виготовлення: деревні паливні брикети виробляють під шнековим пресом. Вони є екологічно безпечним паливом, так як не містять в своєму складі шкідливих домішок і клеїв, зола залишається в мінімальних кількостях.

Застосування деревних паливних брикетів: велика сфера використання, застосовні для всіх існуючих видів котлів, топок, чудово горять в грилях, камінах, печах і так далі.

Плюси брикетів стандарту Pini u0026 Kay: постійна температура згоряння, «чистий» дим (на відміну від торфобрикетів і вугілля, при використанні яких вимазуються ви і ваш одяг).

Можливість збуту брикетів: брикети стандарту Pini u0026 Kay користуюся великим попитом, а тому дуже швидко продаються.

Переробка деревних паливних брикетів в деревне вугілля

Переробка деревних паливних брикетів в деревне вугілля здійснюється за допомогою углевижігательную печі. На виході виходить таке вугілля, який за своїми характеристиками перевершує березовий.

Застосування деревного вугілля

Використовується в побуті, в промисловості (металургія, виготовлення кремнію). Велике у такого вугілля йде на експорт у країни Європи, Східної Азії, Японію, Корею.

Західноєвропейський ринок паливних брикетів

Найбільший попит на деревні паливні брикети спостерігається в країнах Західної Європи. Західноєвропейський ринок цінує в першу чергу добросовісне виконання умов договору про постачання і великі обсяги поставок. Шанс знайти хорошого партнера для співпраці підвищується прямо пропорційно збільшенню обсягу продукції, що випускається.

Основна умова для кооперації з Європейським ринком - вам необхідно випускати як мінімум 1000 т брикетів на місяць.

Вітчизняний ринок паливних брикетів

Незабаром деревні паливні брикети з'являться і на вітчизняному ринку. З Європи паливні брикети перекочують на полиці наших супермаркетів, на АЗС. Дуже зручним для жителів котеджів буде початок функціонування спеціалізованих організацій з доставки деревних паливних брикетів за місто.

Сьогоднішня оцінка російського ринку говорить про те, що асортимент паливних брикетів залишає бажати кращого. Уся вироблена продукція йде на експорт. У Білорусі та Україні картина виглядає інакше, оскільки в цих країнах деревні брикети можна купити на будь-якій АЗС, а також в гіпермаркетах.

Переваги паливних брикетів над дровами і кам'яним вугіллям:

Тривалий час горіння, висока калорійність, мінімальна к-ть зольних залишків, СО2-нейтральність, зручність транспортування і зберігання, гарний зовнішній вигляд, красивий вигляд при горінні, екологічна чистота, практична упаковка (можна брати з собою на природу). До плюсів використання деревних паливних брикетів відносять також їх невисоку вартість. Для багатьох котеджних селищ цей вид палива є єдиним і незамінним, оскільки там відсутні газопроводи.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: