Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Паливні брикети. Кому потрібні паливні брикети?Пошук альтернативних джерел енергії став однією з головних проблем економічно розвинених держав. Використовуючи відходи можна значно економити енергетичні та сировинні ресурси, знижувати забруднення навколишнього середовища, а також створити велику кількість додаткових робочих місць.

Відходи деревопереробки, хімічних виробництв, переробки сільськогосподарської продукції, торфорозробок, поліграфічної, харчової та текстильної промисловостей можуть бути перетворені в високоякісне паливна сировина.

Паливні брикети та гранули призначені для спалювання в печах, камінах, теплицях, ж / д транспорті, заводських котельних і ТЕЦ, на промпідприємствах, де є установки, що працюють на твердому паливі. Деревні брикети та гранули також використовуються в якості технологічного сировини на гідролізних і біохімічних підприємствах, для виробництва таннідов на дубильно-екстракційних заводах.

Найбільшого поширення паливні гранули отримали в Данії, Швеції, Австрії, Німеччини, Норвегії та Фінляндії. До 2001 року споживання цього матеріалу тут зростала щорічно на 30%. Попит на гранули в Німеччині в цей же період задовольнявся лише на 9%. Данія стала отримувати половину всієї вироблюваної енергії з гранульованого деревного палива. Фахівці знаходять національні особливості паливного ринку в кожній країні. Якщо, наприклад, у Швеції, де гранули на місцевому ринку з'явилися в 80-і роках, увага приділяється підвищенню якості пресованого біопалива та використання для його виробництва відповідних відходів деревини, то в Фінляндії взято напрямок на максимальне застосування для виготовлення палива низькосортної деревини (кори, верхівок дерев, хвої, тонкомера і т. д.). В цілому ж Фінляндія сьогодні отримує приблизно 19% електроенергії від спалювання відходів деревини, і деревообробні підприємства тут здатні до 60% своїх енергопотреб забезпечити самостійно.

Деревні гранули є стандартизованим видом палива, тому для них існують нормативи, як у нас ГОСТ. Багато країн до теперішнього часу вже прийняли стандарти якості паливних брикетів і гранул (див. табл.1): в Німеччині нормативи називаються DIN (Німецький промисловий стандарт). У Європі донедавна користувалися німецьким стандартом DIN 51731 і стандартом Австрії OENORM M 7135. У зв'язку з приходом на ринок низькосортних деревних гранул, виготовлених переважно за кордоном, з весни 2002 року гранули в Німеччині отримують новий сертифікат DIN plus. Цей сертифікат об'єднав німецький і австрійський стандарти.

Ринок паливних гранул і брикетів в Росії тільки починає формуватися і незабаром почне активно зростати. Тому дане виробництво має великі перспективи і вважається високо рентабельним, а продукція через низьку собівартість сировини є конкурентоспроможною.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: