Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Паливні брикети, евродрова. ХарактеристикиПаливні брикети (евродрова) Характеристики: Ось уже більше десятка років паливні брикети з тирси є популярним і більш економічним паливом та використовуються у багатьох країнах світу. Брикети випускаються із сухих тирси деревини хвойних і листяних порід.

Деревні брикети не включають в себе ніяких шкідливих речовин, в т. ч. клеїв. Спеціально пресовані під великим тиском і при високій температурі, брикети мають форму циліндра. Паливні брикети мають широке застосування і можуть використовуватися для всіх видів топок, котлів центрального опалення, котлів на дерево і пр., відмінно горять в камінах, печах, грилях та ін Великим достоїнством брикетів є сталість температури при згорянні протягом 4 годин.

Позитивним аспектом при використанні деревних брикетів у вигляді палива є їх мінімальний вплив на навколишнє середовище при згорянні в порівнянні з класичним твердим паливом при однаковій теплотворної здатності як, наприклад вугілля, але в 15 разів меншим вмістом попелу (макс 1.0%).

В основі технології виробництва деревних паливних брикетів лежить процес пресування дрібно подрібнених відходів деревини (тирси) під високим тиском при нагріванні, сполучною елементом є лігнін, який міститься в клітинах рослин.

Основні характеристики виробництва брикетів з тирси:

Якщо у вас виробництво невеликої потужності, то ідеальним рішенням для вас буде виробництво паливних брикетів на обладнанні, продуктивністю: кг / год 200-220

застосування готової продукції: каміни, печі, котли з пальниками на дровах

допустимість включень кори до 30%

допустимість сторонніх домішок у межах розумного

Теплотворна здатність для відповідності стандарту, МДж / кг не нижче 16.9

Можна додати, що брикети менш вимогливі до якості сировини. При виробництві паливних брикетів утворюються відходи нестандартних розмірів. Їх можна пускати в повторну переробку або їх продають зі знижкою населенню, що проживає поряд з виробництвом.

Висновки очевидні. На зміну пелет йде не менш ліквідна для європейського і російського ринку продукція - паливні брикети.

Унікальні свойсва паливних брикетів:

1. Висока тривалість горіння - це означає, що в порівнянні зі звичайними дровами, закладку в піч можна проводити рідше в три рази. Брикети горять з мінімальною кількістю диму, не стріляють, не іскрять. При цьому забезпечують постійну температуру на всьому протязі горіння. Після згорання брикети перетворюються на вугілля, як звичайні дрова і, в подальшому на них можливо приготування шашликів або гриля.

2. Теплотворність паливних брикетів більше ніж у звичайних дров і практично дорівнює теплотворності кам'яного вугілля. Під час приготування шашликів або гриля при попаданні жиру на вугілля брикетів вони не запалюються, а продовжують тліти чи горіти рівним низьким полум'ям. Великою вигодою брикетів є сталість температури при згорянні протягом 4 годин. Тепловіддача брикетів: брикети з тирси 4400 ккал або 18 Мj.

Порівняльна характеристика за теплотворної здатності брикетів:

дерево (тверда маса, волога) 10 MJ / kg

дерево (тверда маса, суха) 12 MJ / kg

буре вугілля 16 MJ / kg

брикети з деревних відходів 18 MJ / kg

чорний вугілля 20 MJ / kg

кокс 25 MJ / kg

природний газ 32 MJ / kg

3. Екологічність!

Паливні брикети - екологічно чистий продукт, так як при їх виробництві не використовуються ніякі добавки. Позитивним аспектом при використанні деревних брикетів у вигляді палива є їх мінімальний вплив на навколишнє середовище при згорянні, в порівнянні з класичним твердим паливом при однаковій теплотворної здатності як, наприклад, вугілля, але в 15 разів меншим вмістом попелу (макс 1.0%) який можна використовувати у вигляді мінерального добрива.

Порівняльні технічні характеристики:

За вмістом золи:

буре вугілля 40% попелу

брикети з деревних відходів від 0,12 % до 1% попелу

Виділення СO2 в повітряний простір при згорянні в порівнянні з деревними

брикетами: легке масло в 20 разів вище

вугілля-антрацит в 50 разів вище

кокс в 30 разів вище

природний газ в 15 разів вище

Одним з найбільших достоїнств брикетів потрібно відзначити те що при їх згоранні, не виділяється чадний газ СО2, який руйнує озоновий шар атмосфери, викид сірки становить 0,032%, що жодним чином не забруднює повітря. Паливні брикети ідеально чистий продукт у санітарно-гігієнічному плані. Після термічної обробки біомаси в процесі виробництва, виходить "мертвий" продукт для паразитів (грибків, мікробів і пр.), таке паливо не викликає алергічних реакцій навіть в астматиків. Брикети не потребують дорогого переобладнання печей і казанів, як наприклад газ або мазут. Це відмінна альтернатива вугіллю і дров для твердопаливних печей з малої (природної) тягою, а так само для камінів. Це паливо не іскриться при горінні, не викидає вугіль. Призначення та застосування:

Паливні брикети мають широке застосування і можуть використовуватися для всіх видів топок, котлів центрального опалення, котлів на дерево і пр., відмінно горять в камінах, печах, грилях та ін Великим достоїнством брикетів є сталість температури в період їхнього горіння.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: