Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Паливні брикети, евродрова, виробництво з березової деревиниЕвродрова (деревні брикети)- найвигідніший та екологічно чистий вид палива. Завдяки особливостям виробництва брикети з тирси добре тримають форму і не розсипаються при горінні. Але головна перевага цього виду палива в надзвичайно високою теплотворності. Фахівці підрахували, що один

кубометр паливних брикетів замінює близько шести кубометрів березових дров. А якщо порівняти кількість енергії, що виділяється при згорянні деревного брикету, то виявиться, що вона в два з половиною рази вище, ніж при згорянні такої ж кількості звичайних дров. Паливні брикети по теплотворності не поступаються навіть кам'яному вугіллю-антрациту. От тільки ціни у них зовсім різні. Крім того паливні брикети з деревини відрізняються найменшим утворенням золи і при згоранні не виділяють шкідливі речовини.

Попит на евродрова.

Все частіше зустрінеш в інтернеті оголошення: "куплю евродрова", "куплю паливні брикети "," куплю брикети з тирси "," куплю деревні брикети "...- І це не випадково! Паливні брикети з тирси - найвигідніший, дешевий і екологічно чистий вид палива. Європейські країни вже давно перейшли на опалення паливними брикетами і, зокрема, брикетами з деревної тирси.

В європі найбільшим попитом користуються брикети, вироблені саме з деревини. Допитливі європейці провели скрупульозні розрахунки ефективності і вартості застосування різних видів палива для обігріву житла. Адже вони не поділяють нашу любов до багатоповерхівкам і звикли тулитися у власних будинках. Опускаючи численні технічні терміни та складні формули, постараємося виділити тільки переконливі цифри. З них випливає, що середній європеєць навіть думати забув про мазутному або керосиновом опаленні, та й ціни на газ стають все кусючі. А ось паливні брикети в самий раз.

Відомо, що на опалення середнього по німецьким міркам будинку в сезон витрачається близько 5 тонн евродров. У прохолодній Скандинавії витрата вище - близько 8 тонн брикетів з тирси. Можна звичайно замінити їх вугіллям, то тоді витрати на опалення злетять майже в три рази: тонна паливних брикетів потягне приблизно 160 євро, а то ж кількість антрациту полегшить гаманець домовласника вже на 4 сотні євро. Як кажуть, коментарі зайві. Так, забули ще одну деталь - кубометр березових дров за кількістю тепла, що виділяється, в порівнянні з необхідною для цього кількістю паливних брикетів, виглядає як Гулівер перед ліліпутом.

У країнах Європи використання деревних брикетів для систем опалення давно отримало державну підтримку. У Росії до цього ще не дійшло, але багато домовласників з успіхом використовують їх для опалення своїх котеджів. Купити паливні брикети можна практично скрізь - від придорожньої автозаправки до господарського магазину. А численні пропозиції оптових постачальників по продажу паливних брикетів (евродров) дають можливість вибрати оптимальну ціну.

Унікальні властивості евродров забезпечили дуже високі обсяги продажів евродров в країнах Європи. В Європі за допомогою паливних брикетів, використовуваних в якості палива для котелень, опалюються не тільки приватні, але і багатоквартирні будинки. У Німеччині, Данії та Фінляндії на частку евродров доводиться від 40-50% усього використовуваного для опалення будинків палива.

У Росії евродрова той же стрімко завойовують ринок. З небувалим зростанням заміського будівництва в нашій країні назріла необхідність у пошуку більш економічних і продуманих рішень для опалення дач і котеджів. Кращою альтернативою стали евродрова, продаж яких користується все більшим попитом.

Виробництво паливних брикетів (евродров)

Паливні брикети (евродрова)- найбільш екологічно чисте паливо. Щоб отримати остаточний продукт паливні брикети пресують під дуже великим тиском і гранично високій температурі 100 градусів Цельсія методом шнекового пресування. Після закінчення обробки брикети набувають форму циліндра або округло-прямокутну. Така консистенція продукту досягається за рахунок вмісту в деревині лігніну - особливого природного хімічної речовини, який під дією високих температур розплавляється і перетворюється в природне, екологічно чисте речовина. Ніяких додаткових добавок та зв'язуючих речовин при виробництві деревних брикетів не використовується. Після брикетування євро дрова остуджують і упаковуються.

Матеріалом для отримання євро дров стають біологічні джерела і, в основному, це відходи лісорозробок та деревообробної промисловості (тирса і деревний пил).

Пресовані брикети з тирси застосовуються для твердопаливних котлів, камінів та печей. Евродрова - паливні брикети дуже зручні для опалення котеджів, приватних будинків та виробничих приміщень. Опалення заміського будинку кам'яним вугіллям, торф'яними брикетами чи звичайними дровами досить часто перетворюється в проблему, через необхідність постійно чистити пічку і виділяти багато місця для зберігання дров. Ідеальне рішення всіх труднощів - евродрова (паливні брикети). В камін зазвичай закладається два-три деревних брикетів, цього достатньо, щоб прогріти приміщення і створити в будинку атмосферу затишку. Всього 2 тонни = 2м3 = 2 паллета достатньо для опалення невеликого будинку на всю зиму.

Переваги евродров.

• Евродрова зручні в обігу, компактні і займають менше місця, ніж інші види палива. При транспортуванні в 1 м3 (1 паллет) уміщається 1000кг. Зберігати акуратно покладені брикети - просто, а перенести упаковку, і при цьому не забруднитися, зможе навіть дитина. Якщо вирішите купити евродрова - можете спокійно скласти їх в дерев'яній прибудові або в будинку, без ризику самозаймання. Паливні брикети з тирси (евродрова, деревні брикети) запаяні в водонепроникну термо усадкову плівку.

• Завдяки особливостям виробництва брикети добре тримають форму і не розсипаються при горінні (щільність деревних паливних брикетів більше 3 рази, ніж у дров). Деревні паливні брикети горять гарно, високим рівним полум'ям, практично без диму, з великим виділенням теплоти. Теплопровідність (жар) евродров набагато більше, ніж у простих дров і дорівнює теплопровідності кам'яного вугілля. Тривалість горіння паливних брикетів (евродров) 2-3 години, а в режимі тління евродрова можуть горіти понад 6 годин. При горінні паливні брикети з тирси - евродрова безпечні, не стріляють, не іскрять.

• Згораючи, деревні брикети - евродрова перетворюються на справжній деревне вугілля, як звичайні дрова, і на них можна готувати шашлики. Крім того Ви позбавите себе від необхідності вигрібати золу і вугілля, так як паливні брикети згоряють повністю. Залишок золи не перевищує 0,1%, що набагато спрощує чистку печі або каміна. Сучасні котли, що працюють на евродровах, чистять 1 раз на 2 роки.

• Паливні брикети з тирси (евродрова)- екологічно чистий продукт. Вплив деревних брикетів на навколишнє середовище мінімально. Брикети з тирси - евродрова при горінні не виділяють отруйних речовин - горять без виділення чадного газу СО2 і безпечні для здоров'я. Паливні брикети з тирси не викликають алергічних реакцій навіть в астматиків.

Чому краще опалювати будинок евродровамі - паливними брикетами, а не звичайними дровами?

Теплотворна здатність палива залежить від змісту води. Тобто, замість того що б отримувати теплову енергію значна частина зусиль витрачатися на випарювання води, відповідно ККД дров з високим відсотком вологості виявляється набагато менше. Так що рекомендується топити, як можна більш сухою деревиною.

Один кубометр паливних брикетів замінює близько шести кубометрів березових дров. Досягаються такі показники за рахунок високого ступеня стиснення брикетів і низького вмісту вологості - брикети пресуються з попередньо висушених тирси і упаковуються в водонепроникну плівку.

Порівняйте: Вологість свіжих дров - 50%, і теплопровідність (жар, калорійність) всього 1830 ккал / кг. А вологість евродров 4-8%, і звідси величезна теплопровідність 5300 ккал / кг. Тобто кількість тепла що виділяється при горінні брикетів майже в 3 рази перевищує тепло, яке виділяється при згорянні дров. І так, теплотворність паливних брикетів значно вище теплотворності дров, а так само практично всіх видів вугілля. Через вологості калорійність вугілля набагато нижче зазначеної в довідниках. Кам'яне вугілля зберігається і перевозиться з родовищ відкритим способом і має високу вологість. Вугілля продається за вагою, і звичайно ж, пропитавшая вугілля волога теж входить в оплачувані вагу. Сира деревина погано горить і сильно димить. Через високий вміст вологи, при використанні сирих дров і вугілля на димових трубах утворюється велика кількість конденсату. У підсумку скорочується термін служби котла і димохідної труби. Крім того потужність котла знижується до 50%, а витрата палива збільшиться у два рази.

Найбільш відчутно різницю можна відчути при використанні котлів, але і при використанні в звичайній печі - різницю ви відчуєте - миттєво. При використанні дров набагато швидше відбувається знос печі: зношуються сталеві труби, руйнуються цегляні димоходи; утворюється нагар.

При спалюванні деревних брикетів немає запаху з димової труби і повністю відсутні шкідливі речовини. У вугілля сірки виділяється в 100 разів більше, ніж у деревних брикетів.

Оостаток золи після згоряння деревних брикетів (евродров) всього 0,1% (після звичайних дров-8- 15%, після вугілля 30-40%) Видалення золи з топки - трудомісткий процес, попіл потрібно вивозити на спеціальні звалища, і це вимагає додаткових витрат. Крім того, при промисловому спалюванні органи Росспоживнагляду контролюють емісію шкідливих речовин і можуть знадобитися великі капітальні вкладення, для забезпечення їх розсіювання. Наприклад, збільшення висоти труби або установка електрофільтрів. Ви можете позбавити себе від зайвих витрат, перейшовши з вугілля на брикети, без заміни самого котла.

Так що висновок очевидний - використовувати евродрова набагато вигідніше! Витрати на опалювальний сезон зменшуються в три-чотири рази!

Для одержання гарної теплотворності та якісних характеристик ми використовуємо в основному тирсу листяних порід дерев. При покупці брикетів рекомендується уточнювати - які тирсу використовуються для їх виробництва.
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: