Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Паливні брикети: чо це і яка технологія їх виробництваБрикети - спресовані частинки рослинного походження, що мають форму циліндрів діаметром більше 25 мм., Або мають в перетині багатокутник (іноді - з отвором в центрі). Брикети можуть бути виготовлені з деревини, торфу, соломи, лузги, очерету, сапропелю, вугільного пилу і багатьох інших видів рослинної сировини, а також твердих побутових відходів, макулатури, використаних автопокришок.

Переваги перед іншими видами палива.

1. Низька ціна. Собівартість викопних видів палива буде постійно і швидко рости, як наслідок, відносна ціна паливних брикетів буде зменшуватися.

2. Можливість повної автоматизації подачі палива в зону горіння (тільки для дрібних брикетів - шайб).

3. Можливість застосування в існуючих котелень без їх переобладнання.

4. Можливість використання в котлах будь-якої потужності - від опалення будинки, до гігантської ТЕЦ.

5. Повна нешкідливість для навколишнього середовища (умовно нульова емісія СО2).

6. Мінімальний вогнетривкий залишок - зола, яка є добривом для рослин.

7. Мінімальна площа зберігання, мінімальні витрати на перевезення.

8. Мінімальна небезпека при зберіганні та перевезенні (не вибухонебезпечні, не схильні до самозаймання).

9. Не руйнуються при тривалому зберіганні.

10. Не викликають алергічних реакцій, не переносять личинки комах - шкідників та насіння бур'янів.

Характеристики брикетів.

Характеристики, якими повинні володіти брикети, залежать від їх призначення. В даний час з численних варіантів використання брикетів найбільш поширене застосування їх в якості джерела теплової енергії, чільну роль в цьому відіграють деревні брикети. Тому в даному розділі наведені вимоги пред'являються саме до цього типу брикетів.

Щоб отримати брикети належної якості, необхідно виконати 3 основних умови: використовувати якісне обладнання, суворо дотримуватися технологію виробництва, і використовувати якісну сировину. Питання по обладнанню та технології розглянуті у відповідних розділах нашого сайту. Нижче перераховані вимоги до якості сировини:

Для екструзійних брикетів повинно бути від хвойних і м'яких листяних порід деревини (листяних порід бажано не більше 50% загальної кількості), для брикетів, що виготовляються на ударно-механічному пресі,- переважні тверді листяні породи.

Має містити мінімальну кількість кори (добре - не більше 5%, бажано - не більше 1%), тому збільшення кількості кори приводить до збільшення зольності брикетів.

Не повинно бути старим (пролежав більше 1 року), тому у брикетів виходить менша енергетична цінність.

Відносна вологість перед пресуванням повинна бути в межах 10... 14%, тому при більшій вологості брикети виходять менш міцними, і залишкова вологість після охолодження може бути вище вимог стандартів, у таких брикетів менша енергетична цінність і, отже,- ціна.

Після виготовлення якість брикетів необхідно зберегти. Для цього необхідно:

Виключити можливість попадання в них вологи.

Звести до мінімуму механічні дії.

Тому найкраще брикети зберігати упакованими в термоусадочну плівку, на піддонах.

Зовнішній вигляд якісних брикетів: поверхня повинна бути блискучою, гладкою, без тріщин і здуття; колір не повинен бути сірим; запах - легкий солодкуватий запах клею.

Застосування брикетів.

Методом пресування виготовляються брикети не тільки з деревних відходів, але також з торфу, сапропелю, соломи, багаття льону, очерету, лушпиння, лігніну, вугільного пилу, сміття, макулатури та інших матеріалів. Брикети, виготовлені з різних матеріалів, мають різні властивості.

Найбільшого поширення набуло використання брикетів в якості джерела теплової енергії. З цією метою можна використовувати брикети практично з будь-якого виду органічної сировини, але найбільш затребуваними є брикети з тирси і щепи.

Використання брикетів в якості палива займає лідируюче положення завдяки великій кількості їх незаперечних переваг. Головними з них є висока теплотворна здатність і тривалість горіння. Випускаються на ударномеханіческіх пресах (наприклад, фірми CF Nielsen) брикети малого розміру не поступаються гранулам по можливості повної автоматизації процесу спалювання. В даний час виробництво автоматичних котлів, що працюють на паливних гранулах і дрібних брикетах, у багатьох Європейських країнах поставлено на промислову основу. Модельний ряд представлений декількома десятками варіантів - якої потужності і на будь-який смак.

Крім спалювання з метою отримання тепла, брикети використовуються для одержання деревного вугілля.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: