Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Паливні брикети. Альтернативне паливо: переваги опалення приватного будинку паливними брикетамиЖителі заміських будинків і дачних котеджів по-різному вирішують проблему опалення. Багато обходяться звичайними електричними радіаторами, але в цьому випадку, витрати на електрику будуть дуже суттєвими. Якщо ж в заміському будинку планується проживати більш-менш постійно, то абсолютно необхідно серйозно підходити до вибору і монтажу опалювальної системи.

Справедливо вважається, що найбільш оптимальним варіантом для побудови опалення будинку, є газовий котел з опалювальною системою з поліпропіленових труб. Сучасні котли на природному газі дозволяють в автоматичному режимі підтримувати необхідну температуру і дають гарячу воду. Якщо ще зробити розводку опалювальної системи за допомогою поліпропіленових труб, то крім зручності і естетичності ми ще отримаємо підвищену тепловіддачу. Єдиний мінус полягає в тому, що використовувати газ для заміського опалення можливо далеко не скрізь - тільки там, де прокладені магістральні газопроводи, за підключення до яких ще необхідно викласти не малі гроші, але від поліпропіленових труб відмовлятися все одно не варто.

Другим способом опалення приватного будинку, є використання твердопаливних котлів з пелетні пальниками або пелетних котлів, що працюють на спеціальних деревних паливних гранулах - пелетах. При їх використанні, досягається високий ступінь автоматизації підтримки необхідної температури. Котли на пелетах дуже популярні в Європі й використовуються навіть на великих промислових станціях. З мінусів цього способу опалення будинку можна назвати вимогливість обладнання до якості палива - пеллет, і необхідність періодичного обслуговування пелетних пальників. Ну і досить високу вартість обладнання.

Опалення заміського будинку за допомогою дизельного палива, незважаючи на відносно невеликі початкові витрати, ставати все менш вигідним, у зв'язку з постійним зростанням цін на паливо. До того ж зручність застосування залишає бажати кращого.

Тому, в нашій країні, для опалення заміського будинку найчастіше використовується пічне опалення або його різновид - твердопаливний котел, що працює на звичному для нас паливі: дровах або кам'яному вугіллі. Але і тут є очевидні мінуси: якість палива дуже не постійно і трудовитрати на його підготовку до використання та підтримання необхідної температури в приватному будинку досить великі. Частково усунути ці недоліки класичного російського опалення можна при використанні в якості палива для печі і котла паливних брикетів, що складаються з пресованої під великим тиском деревини. Брикети мають теплотворность незначно поступається кам'яному вугіллю і в два рази вище ніж у звичайних дров, гарантовану вологість і можуть довгий час горіти в режимі тління. Продаються паливні брикети в зручних упаковках, не вимагають додаткової підготовки до використання.

Найбільший ефект, при використанні паливних брикетів для опалення, можна отримати встановивши спеціальний твердопаливний котел тривалого горіння, що дозволяє проводити ятати палива всього лише один раз на добу. Такі котли відрізняються високою надійністю, відсутністю складної автоматики і зручністю у використанні.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: