Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Покрокова інструкція по замовленню китайського устаткування

1. Почати слід з опрацювання власних вимог до обладнання. Тобто визначитися з базовою функціональністю, технічними параметрами і детально їх описати. Для підбору обладнання виробником за вимогами замовника слід відправити детальний запит .

2. На підставі заявки покупця виробник робить комерційне пропозиція з наданням технічних даних для найбільш підходящого обладнання під побажання замовника.

3. Далі між сторонами проводяться переговори, в ході яких узгоджуються:
- Особливості різних моделей устаткування, їх технічні та технологічні особливості, замовлення змінних частин, сумісність обладнання з іншими машинами і пр.
- Деталі поставки, оплати, терміни;
- Особливості поставки та оформлення документів;
- Особливості платежу.
Наприклад, у ряді випадків платників виступає одна компанія, контрактодержателя - друга, документи оформляються на третю. Це можливо, але оговорювати все потрібно заздалегідь.

4. Після узгодження всіх умов полягає контракт і додаток до нього, в якому прописуються основні умови поставки, оплати, терміни, особливості оформлення документів і т. п.
Особливості:
- Контракт доцільно оформляти, якщо обсяг замовлення вище USD5000. Для менших сум зазвичай обмежуються спрощеною формою інвойсу, яка є одночасно і контрактом;
- В інвойсі-контракті вказується юридичні дані та банківські реквізити сторін. Тому від замовника потрібні будуть повні реквізити компанії, на яку буде полягати контракт: ПІБ керівника, адреса, тел., банківські дані, адреса для відправки оригіналів документів тощо

5. Підписання контракту передбачає обмін сканованими / факсових копіями підписаних і пропечатаних сторінок контракту.
Покупець направляє продавцю підписану і скріплену печаткою копію контракту по факсу або в відсканованому вигляді по e-mail. Продавець в свою чергу підписує отриману копію контракту, скріплює печаткою і відправляє її покупцеві тим же способом разом з проформой інвойсу.

6. За запитом Покупця можлива відправка оригіналу контракту. У такому випадку Покупець відправляє продавцю підписаний і скріплений печаткою оригінал контракту кур'єрською поштою (DHL, TNT або подібної). Продавець підписує оригінал контракту, скріплює печаткою і шле його разом з оригіналом інвойсу покупцеві кур'єрською поштою. Але слід читав, що в такому це призведе до деяким подовженням термінів поставки.

7. Починаючи з цього моменту, покупець може починати виконувати умови контракту, тобто слати передоплату не пізніше обумовленого в контракті терміну. Зазвичай 15 днів після отримання проформи інвойсу по e-mail або факсом.

8. Подальші дії сторін здійснюються відповідно до обговореними умовами і термінами контракту.

9. Після отримання повної оплати за вантаж продавець відправляє обумовлений список оригіналів вантажосупровідних документів на поштову адресу покупця кур'єрською поштою. Отримавши ці документи, замовник зможе виконати митну очистку.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: