Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Обладнання по виробництву брикетів: нові технологіїДля виробництва паливних брикетів можуть використовуватися різні відходи деревообробки та агрокомплексу: тирса, солома, лушпиння та насіння соняшнику, очерет та інші відходи. Біопаливо є в основному продуктом пресування при високих температурах.

Виробництво біопалива проходить такі етапи:

1. Подрібнення сировини. Для виробництва брикетів необхідно сировину дрібної фракції; якщо ви використовуєте, наприклад, лушпиння соняшника, то необхідності в її подрібненні немає, так як вона спочатку має потрібну фракцію для виготовлення брикетів. Але є види відходів, що вимагають спеціального подрібнення. Так, при використанні дерева як основного виду сировини для біопалива обов'язково дроблення в дрібну фракцію.

2. Сушіння сировини. Цей етап виробництва є особливо важливим, оскільки від ступеня вологості сировини залежить якість виготовлених брикетів. Найбільш оптимальна ступінь вологості - не більше 12%; сировину з великим відсотком вологості, як правило, не Брикетуюче. Є види відходів, які не потребують сушінні (наприклад, меблі), але при використанні деревини, як довів наш досвід, сушка потрібна завжди.

3. Пресування екструдерні методом. Паливні брикети виробляються без хімічних добавок і склеюючих речовин, це екологічно чистий продукт. Сполучний елемент лігнін - натуральна речовина, що виділяється при нагріванні з сировини.

Технологія виробництва біопалива для всіх видів сировини однакова. Всі відходи з вологістю не більше 12% можуть брикетуватимуть.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: