Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Обладнання для виробництва паливних брикетів, пелетОбладнання для виробництва паливних брикетів, пелет - призначено для переробки відходів лісозаготівельного, деревообробного виробництв, таких як тирса, стружка, тріска природної вологості, а також солома в екологічно чисте біопаливо. Обладнання для виробництва паливних брикетів, пелет дозволяє перетворити відходи деревини, лузгу соняшника, торф, відходи фанерного і МДФ виробництва в прибутковий бізнес. Обладнання для виробництва паливних брикетів, пелет включає в себе:

брикетних, пелетний прес 2. Подрібнити деревини 3. Блок сушки та подрібнення 4. Теплогенератор 5. Система автоматичної подачі сировини.

На сьогоднішній момент пелети і паливні брикети завойовують дедалі більше прихильників даного альтернативного виду біопалива і на це є вагомі причини. Ось деякі з них:

Використання в якості палива пеллет і паливних брикетів (евродрова) дозволяє вирішувати питання утилізації деревних відходів і відходів рослинного виробництва з вигодою для основного виробництва.

Характеристики по тепловіддачі паливних брикетів і пелет значно вище традиційних джерел пічного опалення й співставні при опаленням вугіллям. Але на відміну від дров і вугілля використання даного виду палива володіє високою культурою застосування, складування і переміщення (автоматизації) в процесі використання.

Паливні брикети (евродрова) і пелети ідеально підходять для опалення заміського будинку, котеджу, дачі в комплекті з пелетні і дров'яні котлами та печами. Завдяки своїм унікальним теплоенергетичних властивостям кожна копійка витрачена на опалення вашої оселі буде ефективно і раціонально використана. Котли на брикетах, котли на пелетах - це сучасний альтернативний спосіб опалювати заміське житло, в тому числі, коли інші джерела опалення недоступні або ж занадто дорогі.

Зольність даного виду опалення становить менше 2-х% від усього обсягу використаного палива. Згораючи повністю даний вид палива практично не виділяє СО, забезпечуючи максимально можливу тепловіддачу. При згорянні 1 кг пеллет або брикетів виділяться близько 4500 ккал., Що в 2-ва рази ефективніше, ніж при опаленні дерев'яними дровами.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: