Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Обладнання для повного циклу брикетування

Технологія брикетування

Брикетування - трансформація порошку або гранульованого матеріалу у виріб більшого розміру. Процес являє собою ущільнення матеріалу за допомогою роликового преса, а іноді й ущільнення з використанням сполучного матеріалу. Брикети можуть проводитися за допомогою пресування низьким або високим тиском, і може піддаватися механічній або термічній обробці, в залежності від оброблюваного матеріалу, що пов'язує речовини і бажаного результату.

Відповідний матеріал

Порошок кольорових і чорних металів

Вугільний пил

Інший порошковий матеріал

Виробнича схема

Сировина-> дроблення-> насичення - > змішування-> пресування-> сушка-> брикет

briquetting equipment

Брикетуюче прес

Наш прес має два великих валу з фіксованим положенням. Два інших вала, меншого розміру, рухливі. Апарат використовує всі чотири вала для пресування у два прийоми. Завдяки цьому брикет виходить міцніше, а так само має велику щільність, крім того брикет отримує гладку поверхню.

briquettina equipment

Дробарка

briquetting plant crusher Вертикальна комплексна дробарка - новий апарат для грубого подрібнення і дрібного дроблення, який поєднує як наші власні, так і сторонні технології, розроблений і спроектований нашою командою висококваліфікованих інженерів. Дробарка може знайти широке застосування на цементних заводах для подрібнення цементу і шамоту. Це ідеальне обладнання для поновлення або створення цементної виробничої лінії. Крім того дробарка підходить для подрібнення залізної руди, пісковика, гіпсу, шлаку, рудної породи, кускового вугілля та інших твердих руд. Особливості дробарки:

· Дрібне і кубічне дроблення

· Низьке енергоспоживання

· Рівномірна робота

· Продумана конструкція і простота в експлуатації і обслуговуванні, і т. д.

Пристрій автоматичної подачі

automatic-proportion-feeder Пристрій автоматичної дозованої подачі використовується спільно з міксером. Податчик може здійснювати подачу в обсягах, налаштованих клієнтом. Пристрій може використовувати до двох міксерів одночасно, таким чином, підвищуючи ефективність роботи. Пристрій складається з подаючого пристрою, блоку дозування, електронної системи управління і т. д.

Дизайн податчика продуманий, він володіє компактним розміром, електронний сенсор і блок управління виконані з високоякісних імпортних компонентів, пропорції точні і продумані, експлуатація проста.

двухлопастні міксер

mixer of briquette plant Це пристрій використовується для змішування розмолотої деревно-вугільного пилу з водою, зв'язуючою речовиною і т. д. Воно здатне автоматично випускати готовий матеріал без будь-якої допомоги з боку персоналу.

Сушка

Цей пристрій використовується для сушіння вугільних брикетів, виготовлених пресом. Для сушіння використовується гаряче повітря, нагріте до середніх температур, який безперервно впливає на матеріал, забезпечуючи випаровування рідини з виробів.

Конвеєр

belt conveyor Це пристрій використовується для транспортування порошкового матеріалу, розмеленого матеріалу і матеріалу представляє собою невеликі шматки, які легко просіяти. Конвеєр так само може бути використаний для транспортування вугілля, щебеню, гравію, цементу, добрив та інших матеріалів, що не перевищують обмеження в 1.67ткуб. м., крім того температура матеріалу не повинна перевищувати 60 ?. Довжина і форма пристрою може змінюватися в залежності від вимог клієнта. Для подачі матеріалів ви можете використовувати електричний вал або навантажувач.

Готовий виріб

Всі вищеперелічені матеріали можуть бути спресовані в різні форми відповідно до вимог покупця, використовує нашу техніку. Наведемо кілька прикладів:

coal briquettes

briquettes

charcoal briquettes

briquettes

Приклад виробництва

complete equipment of briquette press

complete plant of briquette press

coal briquette machinery

two units dryer


burning coal briquettes


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: