Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Обладнання для брикетування тирсипеллетірованію (грануляція) або брикетування - це пресування дрібної фракції деревини з метою транспортування та спалювання даного виду біопалива.

Виготовлення брикетів і паливних гранул - хороша альтернатива прямому використанню деревних відходів у вигляді палива. Брикети та гранули виділяють більше тепла, ніж тирса та тріска, збільшуючи коефіцієнт корисної дії котелень, не вимагають великих складських площ і при зберіганні не самозаймаються. Автоматизувати процес завантаження брикетів в топковий пристрій досить складно. З цієї точки зору набагато зручніше паливні гранули - пелети. Це циліндричні пресовані вироби з висушеної деревини. Сировиною для їх виготовлення можуть бути тирса, стружка, тріска і інші відходи деревообробки. До складу пелет також може входити торф і подрібнена деревна кора. Гранули виробляються без хімічних закріплювачів під високим тиском.

Виробництва цих видів палива технологічно приблизно однакові. При виробництві деревних паливних гранул (ДТГ) якісні характеристики палет дуже жорсткі - потрібно свіжий, з певним змістом хвої, обов'язково сухий, майже без кори опил. Вихідною сировиною ДТГ повинен бути корувальна баланс або відходи стругальних верстатів. Звідси ціна сировини складається з ціни балансової деревини (бажано з хвої), її окорки, дроблення, сушки і знову дроблення (через молоткові млини). І ми отримуємо фракцію для подальшого виробництва, вартістю на сьогоднішній день більше 30 євро за тонну.

Брикетування - процес пресування дрібно подрібнених відходів деревини по високим тиском без використання в'яжучих речовин. Вологість брікетіруемого матеріалу не повинна перевищувати 15% на одиницю маси, а розміри повинні відповідати за величиною розмірами тирси або стружок - максимально 15 мм. Сировина з підвищеною вологістю і розмірами перед брикетуванням необхідно подрібнити і висушити.

Брикетування використовується для переробки деревних відходів на висококалорійне екологічне паливо, для виготовлення індивідуального палива, використовуваного круглий рік, для вирішення проблем зберігання спалимих відходів, а також вирішує проблеми з покидьками, які виникають в малих і середніх столярних майстернях і лісопилках. Отриманий в результаті брикетування паливний матеріал через своїх високих споживчих властивостей знаходить широке застосування як в домашньому господарстві, так і в промислових опалювальних системах.

Переваги тирсових брикетів перед непрессованний тирсою. Брикети займають об'єм в 4-5 разів менший, ніж непрессованний тирсу, і це дає відповідну економію в складських площах. Брикети, володіючи великою вагою, ніж тирса, стають зручним для транспортування паливом (1м3 хвойних сухих тирси важить 150-200 кг, а брикетів - 800-1100 кг). Брикетування дозволяє підвищити в 4-8 разів ефективність використання транспортних ємностей при перевезенні відходів.

Паливні брикети можуть використовуватися для опалювання пасажирських вагонів, в домашніх печах і камінах, а також в заводських котельних і ТЕЦ.

В умовах постійного зростання цін на енергоносії потреба в паливних брикетах буде зростати. Брикетування відходів деревообробних виробництв дозволяє отримати чудове джерело енергії без забруднення навколишнього середовища.

Автоматичні лінії брикетування BAS 200, 400, 600, 800

Технологічна лінія для обробки тирси лісопиляння допомогою брикетування з продуктивністю 200, 400, 600 або 800 кг брикетів на годину. Лінія складається з підгрібає шнека для забору сировини з вільно насипаної маси, системи стрічкових і шнекових конвеєрів для транспортування тирси, сортувального пристрою, барабанної сушарки, включаючи котел для її опалення, і одного або двох брикетних пресів.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: