Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Обладнання для брикетування деревних відходівбрикетувальник призначений для брикетування відходів деревообробки.

Значна частина відходів лісопильної та деревообробної промисловості, включаючи відходи окорки, з тієї чи іншої причини не знаходить технологічного застосування і вивозиться на звалище, забруднюючи навколишнє середовище. Один з найпростіших і найбільш ефективних способів підготовки деревних відходів до утилізації - їх брикетування методом пресування.

Утилізація тирси та відходів - це тонкий технологічний процес, здатний перетворити ваше деревообробне виробництво в екологічно чистий, безвідходний, високорентабельний бізнес.

Енергетичні проблеми всім добре відомі. Потреби ростуть, природні ресурси скорочуються. Застосування нових, альтернативних джерел енергії повинно забезпечувати наші потреби з більшою ефективністю, з більшою віддачею.

Брикетування дозволяє в 4- 8 разів підвищити ефективність використання транспортних ємностей при перевезенні відходів, що забезпечено ущільненням в 6- 12 разів тирси і стружки - відходів деревообробки.

В умовах постійного зростання цін на енергоносії (кам'яне вугілля, природний газ, природний газ, нафта) потреба в паливних брикетах стала зростати. При згорянні теплотворна здатність звичайних деревних брикетів складає 4000- 4400, а брикетів з кори - 4500- 6000 ккал / кг.

Немаловажне значення має й екологічний аспект проблеми: крім того, що економічно ефективно вирішується проблема очищення території від відходів, брикети з деревних відходів і кори практично не містять сірки і мають високу реакційну здатність, тому в продуктах їх згоряння відсутні сірчистий і сірчаний гази, а вміст окису вуглецю мінімально. Крім того, зола від спалювання брикетів, складова 0,3- 1% загальної маси, має властивості ефективного калійного добрива, а кам'яновугільна зола токсична.

Брикетування відходів деревообробних виробництв дозволяє отримати чудове джерело енергії без забруднення навколишнього середовища, а відходи від їх спалювання є прекрасним "енергетичним джерелом" для життя і росту оточуючих нас рослин.

Брикетування відходів за допомогою брикетувальних комплексів "" (Італія) дозволяє підвищити теплоту згоряння до 15- 18 МДж / кг (При спалюванні 2 кг брикетів виділяється енергія, еквівалентна при спалюванні 0,9 л дорогого рідкого палива).

Краще сировину для брикетів - сухі (вологістю 8-18%) м'які відходи: стружка, тирса, пил і ін Таким вимогам більше всього відповідають відходи столярно-будівельного та меблевого виробництв.

Паливні брикети можуть використовуватися для опалювання пасажирських вагонів, в домашніх печах і камінах, а також в заводських котельних і ТЕЦ.
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: