Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Нова технологія виробництва паливних брикетів для подальшої переробки в тепло, генераторний газ і електроенергіюСуть технології і продукція

Відходи, у вигляді осаду від очищення стічних вод з вологістю не більше 80% (основний сировинний компонент), деревно-рослинних та інших енергонесущіх відходів - подрібнюються, дозуються, перемішуються з добавкою зв'язувальної, яке також є відходом виробництва, потім суміш активується, гідрофобізуючі, формується в брикети і брикети піддають сушінню. Готові брикети можуть бути реалізовані, як товар, для використання в камінах, печах, котельнях або можуть бути перероблені в газогенераторах в тепло, в генераторний газ і далі в електроенергію.

Брикети мають теплотворну здатність на робочий стан 3500-5000 ккал / кг залежно від рецептури та режимів виробництва, вологість 8-15%, вміст летких 50-65%, зольність 9-25%, вміст сірки 0,7-0,9%, хорошу термоміцністі, хорошу реакційну здатність, екологічно нешкідливі при спалюванні.

Актуальність технології

Осад від очистки стічних вод, що містить іони важких металів, хвороботворну мікрофлору в даний час депонують на мулових майданчиках або в спеціальних могильниках навколо міст, осад накопичується і займає все більш значні території, а мулові майданчики і могильники є екологічно небезпечними об'єктами. Інші названі відходи теж не покращують навколишнє середовище. Тому Отримання додаткових високоякісних енергоносіїв з одночасним екологічним оздоровленням навколишнього середовища і зниженням витрат на депонування відходів є актуальним.

Стан розробки технології

Проведено всі необхідні НДДКР, екологічне та технологічне тестування брикетів, розроблена РКД, проведені промислові випробування технології. Розроблено робочий проект технологічної лінії на 3 т / год брикетів, який успішно пройшов державну експертизу, виготовлено основне обладнання для технологічної лінії продуктивністю 3 т / год брикетів. Підібрано основне обладнання для подальшої переробки брикетів в тепло, газ, електрику. Зазначена лінія може повністю переробляти осад стічних вод міста з населенням 500-600 тис. осіб.

Вартість

Орієнтовна вартість передпроектних робіт, проектування, комплектації обладнання і будівництва такої лінії складає 14-16 млн. рублів, термін проектування і будівництва 10-12 місяців. В залежності від місцевих умов чиста річний прибуток буде в межах 7-10 млн. руб. / Рік, строк окупності 1,5-2 роки. При цьому створюється 14-18 нових робочих місць.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: