Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Німці шукають вихід у своїх VIP-болотахОдин з проектів іменується VIP. "Ця абревіатура означає Vorpommern-Initiative Paludikultur - тобто Переднепомеранская ініціатива щодо рекультивації боліт. Palus - це по-латині болото",- пояснює професор Міхаель Мантай, спеціаліст в галузі екології рослин з Грайфсвальдского університету, чиї слова наводить Deutsche Welle. В рамках цього проекту вчені сподіваються з'ясувати, чи можуть болота послужити додатковою територією для обробітку таких технічних культур, які використовуються в якості відновлюваних джерел енергії та біомаси.

Використання заболочених місцевостей в якості сенокосно-пасовищних угідь практикується вже давно, проте при цьому торфовища попередньо осушують, що супроводжується емісією в атмосферу величезної кількості вуглекислого газу. А штучна регенерація боліт, тобто їх вторинне обводнення, запускає процес утворення нового торфу, при цьому вуглекислий газ з атмосфери знову поглинається і зв'язується.

Питання лише в тому, чи можна продовжувати використовувати відновлене болото в сільськогосподарських цілях? І якщо так, то як? Саме на ці питання і намагаються знайти вчені в рамках проекту VIP: адже на північному сході Німеччини, на території Передньої Померанії, дуже багато евтрофних, тобто неглибоких, добре прогріваються низинних боліт, багатих поживними речовинами і питомих грунтовими водами.

Ідея зводиться до того, щоб культивувати там рослини, від природи воліють болотисті грунти. "Це, перш за все, звичайний очерет,- говорить професор Мантай.- Можливо також, що годиться і тростніковідний канаркова. Але це можуть бути і представники лісової флори, тобто дерева. Наприклад, червона вільха. Або змішана рослинність - скажімо, очерет і різні види осоки ".

Найбільший інтерес в експертів викликають стебла. Зараз, зокрема, ведуться дослідження, покликані визначити, наскільки очерет придатний в якості сировини для отримання біопалива. "Нинішні експерименти здійснюються спільно з вищою школою в Штральзунд,- пояснює професор Мантай.- Ці досліди стосуються не тільки властивостей, що характеризують горіння очерету, а й, скажімо, його придатності до брикетуванню і до гранулюванню".

Втім, розглядається і можливість використання болотних злакових трав в якості добавки в будматеріали, говорить вчений: "Ведуться досліди по застосуванню очеретяних стебел в якості армуючого наповнювача при виробництві вогнестійких стінних панелей для внутрішньої обробки будівель і приміщень сухим способом".

Довгий час екологи ратували за припинення всякої сільськогосподарської діяльності на торф'яних болотах. Тепер така діяльність, судячи з усього, допоможе повернути болотам їх первозданний вигляд і одночасно дозволить виробляти значну кількість цінного рослинного сировини.

Професор біології Фолькмар Вольтерс, президент Екологічного товариства: "За найближчі 40 років ми повинні будемо збільшити виробництво рослинної біомаси на 60 відсотків у порівнянні з нинішнім рівнем, інакше ми не зможемо задовольнити потреби людства. Якщо ми перестанемо руйнувати природу виробництвом біомаси, якщо ми навчимося, навпаки, її регенерувати, особливо такі цінні біотопи як болота, це стане дуже важливим внеском у загальну концепцію охорони природи. Хоча потрібно вжити заходів, щоб сільськогосподарське використання боліт було не надто інтенсивним. Щоб в торфовища не почали раптом вносити добрива або якісь інші хімікати, що порушують природний розвиток боліт ".


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: