Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Механічні преси для брикетування відходівМеханічні преси для брикетування призначені для отримання брикетів з різних матеріалів без використання зв'язуючих засобів.

Приклади різних матеріалів для пресування: біомаса: солома; міскантус комиш; бавовна; відходи нетканих матеріалів та целюлози при виробництві предметів гігієни; пластмаси: відходи картону; папір; пил після фільтрувальних установок (фільтрів).

Ідеальні установки для великих підприємств і підрядчиків, що займаються брикетуванням.

-висока ступінь пресування

-немає потреби в речовині;

-низьке споживання електроенергії;

-режим безперервної роботи;

-автоматичне управління, простота експлуатації і техобслуговування;

Виріб може бути вбудовано в будь-яку лінію по утилізації відходів.

Організація свят намети на прокат киев читайте у нас Механічні преси для брикетування вляются важливою складовою частиною господарського кругообігу, знижують витрати за рахунок зменшення робочих об'ємів матеріалу, що переробляється.

Наприклад, витрати на утримання приміщень для зберігання і транспортування матеріалу, що переробляється істотно знижуються.

Обсяги переробляється скорочуються, наприклад в 10 разів (деревна тирса), або в 100 разів (пластик). Або, наприклад, пил і ін матеріал від фільтрувальних установок (фільтрів) в звичайному вигляді піддається переробці з дуже великими труднощами і витратами: відсмоктування, фільтрування, упаковка, вибухонебезпечність, пр. Пресована пил являє собою брикети і їх можна без проблем у вигляді невеликого обсягу направляти на будь-який вид утилізації.
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: