Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Лінія з виробництва паливних брикетівІснує кілька видів спеціалізованого обладнання. Одним з них є прес екструдер ПБЕ - 180. Він розроблений спеціально для переробки харчових відходів або відходів лісової промисловості в виробництво паливних брикетів.

Основою може служити лузга від насіння соняшнику, тирса від різного роду деревини, лушпиння від злакових культур і так далі. Брикетуюче прес екструдер ПБЕ - 180 на роботу витрачає трохи енергії, володіє хорошою продуктивністю, простий в обслуговуванні і установці.

Лінія з виробництва паливних брикетів виділяє ще один вид устаткування - це валковий прес посилений ПВУ - 1500. Він призначений для створення брикетів з відсіву різних дрібних фракції та відходів від деревного вугілля.

За рахунок пресування і додавання клеять речовин створюються брикети. Клейстер виготовляється з харчового крохмалю. Відсів подрібнюється в пил, після чого її змішують з клеїть масою. Готова суміш потрапляє на прес, де валики створюють з цієї маси брикети і подають їх на транспортер.

Методи сушіння готового матеріалу

Заготівлі брикетів з подрібнених матеріалів можуть сушитися в природних умовах, в спеціальних сушках або в жаровнях. Здійснюється це гарячим повітрям, який безперервно поступає на постійно перемішуємо матеріал. У цьому повітрі не міститься топковий газ, який здатний збільшувати зольні залишки.

Конструкція спеціального сушильного апарата повинна бути пристосованою для того, щоб частинки переробленого матеріалу максимально довго обдувається гарячим повітрям.

Температура повітря в апараті на виході не повинна перевищувати діапазон в 220-240 градусів Цельсія. Після обдування і повного висихання матеріалу брикети розфасовують, і вони готові до подальшої транспортуванні.
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: