Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Лінія брикетуванняОстаннім часом біопаливо викликає все більший інтерес. Переваг у нього не мало. Якщо вас цікавить сушка тирси, сушіння тріски, сушка соломи або торфу, грануляція або брикетування сировини для біопалива, ми пропонуємо обладнання та лінії сушильні барабанні для виробництва паливних брикетів. Слід зауважити, що сушка тріски, сушка тирси та сушка соломи з подальшим брикетуванням біопалива є досить вигідним виробництвом. В першу чергу тому, що використовується не тільки лише, наприклад, пшенична солома, але і всі види рослинних відходів, використання яких відбувається вкрай нераціонально і обмежена. На будь-якому виробництві паралельно з готовою продукцією виробляється дуже багато відходів. З використанням нашого високотехнічного обладнання, сушка соломи, сушка тріски, сушка тирси, грануляція та брикетування дозволять отримати дешеве і досить високоефективне тверде паливо. Не сумнівайтеся - вартість обладнання окупиться для вашої компанії досить швидко.

Використання біопалива сьогодні стає все більш популярним. Наше підприємство пропонує різне устаткування для виробництва паливних брикетів. Біопаливо для кінцевого споживача виробляється двох видів: брикети і пелети. Обладнання дозволяє в короткі терміни виготовити необхідний вид палива. Можливо виробництво брикетів з тирси, тріски, соломи, гички цукрових буряків та інших деревних і сільськогосподарських відходів. За допомогою сушильних комплексів ведеться сушка деревини, дробарка деревних відходів подрібнює тріску до мінімальних розмірів, аналогічні функції виконує і подрібнювач кормів.

Виробництво пелет увазі подрібнення деревної сировини, після чого проводиться сушка деревини. На кінцевій стадії гранулятори склеюють подрібнені частинки в гранули - пелети. Обладнання, пропоноване нами, дає можливість виготовляти пеллети з соломи, стружки, деревної зелені та інших відходів. Переробка відходів деревини дозволяє підприємствам, що займаються обробкою деревини, та фермерським господарствам підвищити свої доходи, за рахунок більш ефективного використання відходів виробництва.

Виробництво пелет починається з подрібнення вступників продуктів. Для цих цілей використовується обладнання для виробництва паливних брикетів та пелет. Подрібнювач соломи - дозволяє обробляти тюкувати і рулованную солому. Дробарка деревних відходів виконує подрібнення продуктів деревного походження. При виробництві гранульованих комбікормів використовується подрібнювач кормів. Другий етап виробництва полягає в сушінні подрібнених частинок. Сушіння деревини залишає лише 10-12% вологи, тоді як у звичайних дровах її кількість може доходити до 50%.

В залежності від того, який вид кінцевого продукту необхідно отримати (брикети або пеллети), використовують прес для брикетів або гранулятори. Прес для брикетів служить для створення паливних брикетів з відходів сільського господарства, також можливе виробництво брикетів з тирси і стружок. Прес для брикетів дозволяє максимально зменшити обсяг відходів, без використання додаткових сполучних речовин. Устаткування для пелет (гранулятори) виробляє циліндричні гранули, які в подальшому фасуються в мішки. Завдяки дешевому вихідній сировині широке розповсюдження отримали пелети з соломи.

Подрібнювач соломи дозволяє повністю здійснювати підготовку сировини, з якої в подальшому виробляються пелети з соломи. Переробка деревних відходів є важливою частиною раціонального і правильного використання ресурсів природи. При цьому, виробництво пелет дає можливість виготовити екологічне паливо, яке можна без побоювань використовувати в самих різних галузях. Крім устаткування з виготовлення паливних брикетів, ми пропонуємо такі установки, як гранулятор для комбікорму.

Гранулятор кормів дозволяє підвищити продуктивність тваринництва і птахівництва, шляхом рівномірного розподілу по гранулам поживних речовин. Подрібнювач кормів виробляє підготовку сировини, а гранулятор для комбікорму виготовляє різні за розміром гранули, в залежності від ваги чи віку тварин. Якщо вас зацікавила обладнання для виробництва паливних брикетів, обладнання для пелет, якщо вам необхідна переробка деревних відходів, то звернувшись в нашу компанію, ви зможете придбати все необхідне.

У нас ви знайдете подрібнювач соломи, гранулятор кормів і гранулятор для комбікорми. Устаткування для пелет, гранулятор кормів, дробарка деревних відходів та інші установки обслуговуються гарантійне і післягарантійне. З нашою допомогою ви зможете організувати виробництво брикетів з тирси, а також виготовити високоякісні пеллети. Обладнання, пропоноване нашою компанією до продажу, сертифіковане для застосування.

Як брикетування тирси, так і виробництво паливних гранул можливо і своїми силами: потрібно тільки встановити відповідне обладнання. Також Ви можете використовувати нашу виробничу базу. На сайті Ви знайдете всю необхідну інформацію, щоб підібрати те, що найбільше потрібно саме Вам. Сучасне виробництво паливних гранул або брикетування тирси - розумна альтернатива утилізації. Адже виробництво паливних гранул і брикетування тирси забезпечує не тільки усунення деревного і рослинного сміття, але й необхідне для кожного будинку екологічно чисте тепло.
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: