Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Інновації бізнесу. Установка для отримання паливних брикетівПриватне технічне рішення, що має самостійне значення.

Паливний брикет по першому варіанту виконання містить 65-75% деревного вугілля, 23-30% сполучного завареного окропом, 2-5% крохмалю і виконаний у вигляді циліндра висотою 50 мм і діаметром 50-110 мм.

У другому варіанті паливний брикет містить в якості подрібненого містять вуглець палива відсів коксу, а в якості сполучного - рідке скло при наступному співвідношенні компонентів, мас. %: Відсів коксу - 91, рідке скло - 9 і виконаний у вигляді циліндра висотою 50 мм і діаметром 50-110 мм.

Установка для отримання паливних брикетів включає послідовно встановлені по ходу техпроцесу і з'єднані між собою транспортними засобами бункер для деревного вугілля 1, сортувальне пристрій у вигляді сита 2, дозуючий пристрій 3, подрібнювач углевмістких палива 4, змішувач основних компонентів 5, пристрій формування брикетів 6, сушильна шафа 7 і при необхідності, пакувальне пристрій 8. Подрібнювач 4 виконаний у вигляді кульового млина, а змішувач 5 може бути виконаний лопатевим. При цьому, в установку введено додатковий пристрій підготовки зв'язуючого 9, що включає дозатор води 10, нагрівальний елемент 11, дозатор крохмалю 12 і змішувач 13 з накопичувачем 14. Пристрій 9 пов'язано із змішувачем основних компонентів 5. Пристрій 6 формування брикетів виконано, зокрема, у вигляді преса зі змінними формами. Крім того, перед пакувальним пристроєм 8 можуть бути встановлені дозувальне і пакувальне пристрою 15 і 16 для запальної суміші взятої з ємкості 17.

Установка для отримання паливних брикетів, що включає послідовно встановлені по ходу техпроцесу і з'єднані між собою транспортними засобами бункер 1 'для вугілля, сортувальне пристрій 2' у вигляді сита, дозуючий пристрій 3 ', подрібнювач 4' углеродосодержащего палива, змішувач 5 'основних компонентів, пристрій 6' формування брикетів, сушильна шафа 7 'і, при необхідності, пакувальне пристрій 8'. Подрібнювач 4 'може бути відсутнім в установці, в разі необхідності його присутності, він може бути виконаний, зокрема, у вигляді кульового млина, а змішувач 5' може бути виконаний лопатевим. При цьому в установку також може бути введено додатково пакувальне пристрій 9 'встановлене після сушильної шафи 7'. Змішувач 5 'пов'язаний через дозатор 10' з ємністю 11 'для подачі сполучного у вигляді преса зі змінними формами. Крім того, перед пакувальним пристроєм 8 'можуть бути встановлені дозувальне і пакувальне пристрою 12' і 13 'запальної суміші, взятої з ємкості 14'.

Установки працюють таким чином.

У першому варіанті установка працює таким чином.

З накопичувального бункера 1 деревне вугілля в кількості 8 кг надходить на сортувальне пристрій 2, виконане у вигляді сита, де відбувається відсів вугільної дрібниці розміром менше 20 мм, яка далі подається через дозатор 3 на подрібнювач - кульову млин 4. З подрібнювача 4 вугільний пил фракцій 0,1- 3,0 мм надходить на змішувач 5. На змішувач 5 подається сполучна, підготовлене в спеціальному пристрої наступним чином. Вода в кількості 2,4-3 кг подається через дозатор 10 на нагрівач 11, де нагрівається до кипіння. Потім, окріп надходить у змішувач 13, куди через дозатор 12 надходить також крохмаль в кількості 200-400 г. Крохмаль заварюється, і у вигляді киселю сполучна надходить через накопичувач 14 в змішувач 5 основних компонентів. Тут, подрібнений до фракції 0,1- 3,0 мм деревне вугілля перемішується з в'язким сполучною. Ця суміш далі подається на пристрій 6 формувань - прес (наприклад, пневматичний) зі змінними формами. У пресі 6 відбувається формование паливних брикетів висотою 50 мм і діаметром 50-110 мм, в залежності від того, яка прес-форма використана. Сформовані брикети з допомогою транспортера або візка з піддонами надходять у сушильну шафу 7, де протягом 12 годин при температурі 40-80

0С відбувається їх сушка. Висушені брикети поступають на склад або потім в пакувальне пристрій 8, де пакуються в термоусадочну плівку. В упаковку з брикетами може також вкладатися упаковка із запальною сумішшю з пристроїв 15 дозування і 16 упаковки запальної суміші, взятої з ємкості 17.

У другому варіанті установка працює таким чином.

З накопичувального бункера 1 'дрібниця коксу, в кількості 10 кг надходить на сортувальне пристрій 2', виконане у вигляді сита. Тут відбувається відсів вугільної дрібниці розміром менше 20 мм, яка далі при необхідності подається через дозатор 3 'на подрібнювач - кульову млин 4', або вугільний пил фракцій 0,1- 3,0 мм одразу після сита 2 надходить на змішувач 5 '. На змішувач 5 'подається також сполучна - 1 кг рідкого скла. Відбувається їх перемішування і отримана суміш подається потім в пристрій 6 'формувань паливних брикетів, де відбувається формування брикетів висотою 50 мм і діаметром від 50 до 110 мм в залежності від використовуваної прес-форми. Сформовані брикети з допомогою транспортера або візка з піддонами надходять у сушильну шафу 7 ', де протягом 12 годин при температурі 40-80

0С відбувається їх сушка. Висушені брикети після цього надходять на склад або в пакувальне пристрій 9 ', де пакуються в термоусадочну плівку. В упаковку з брикетами може також вкладатися упаковка із запальною сумішшю з пристроїв 10 'дозування 11' упаковки запальної суміші, взятої з ємкості 14 '.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: