Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Гідравлічний прес для брикетування рослинних матеріалівВинахід відноситься до гідравлічних пресів для брикетування органічних матеріалів рослинного походження, в тому числі з деревних відходів, і може бути використане для виготовлення неплоских порожнистих брикетів, використовуваних як палива як для комунальних, так і для виробничих потреб. Технічний результат, який може бути отриманий при здійсненні винаходу, полягає в рівномірному пресуванні за рахунок послідовного впливу на пресоване матеріал у взаємно перпендикулярних вертикальному, бічному і осьовому напрямах. Гідравлічний прес для брикетування рослинних матеріалів містить камеру пресування, яка утворена торцевої плитою 1, розташованої на рамі 2 і жорстко з'єднаної із задньою плитою 12, верхньої 3 і нижньої 4 плитами, встановленими в торцевій плиті 1 і з'єднаними між собою, нерухомими елементами 7 з увігнутими криволінійними поверхнями, розміщеними між згаданими верхній 3 і нижньої 4 плитами і закріпленими в торцевій плиті 1, вхідний втулкою 8 і рухливими робочими елементами 9 із криволінійними увігнутими поверхнями. Рухливі робочі елементи 9 пов'язані важільними системами 10 с гідроциліндрами 11, закріпленими на задній плиті 12. У торцевій плиті 1 встановлена фільєра для ущільнення брикету. На верхній плиті 3 встановлено завантажувальний пристрій 17. Фрагментом стінки каналу завантажувального пристрою 17 є рухома заслінка 18, закріплена на верхній плиті 3. Рухома заслінка 18 через тяги 19 з'єднана з гідроциліндром 20 і є подпрессовивающім елементом. У задній плиті 12 встановлений гідроциліндр 22 пресуючого пристрої, в якості якого використаний пуансон 23. У пуансоні 23 закріплений пустотообразователей. На гідравлічному пресі для брикетування рослинних матеріалів може бути встановлений нагрівач 26. 12 з. п.ф-ли, 3 мул.

Винахід відноситься до гідравлічних пресів для брикетування органічних матеріалів рослинного походження, в тому числі з деревних відходів, і може бути використане для виготовлення неплоских порожнистих брикетів, використовуваних як палива як для комунальних, так і для виробничих потреб.

Відомо пристрій для брикетування сипучих матеріалів, що містить завантажувальний пристрій, корпус з пресує пристроєм, що є засобом того ж призначення, що і заявляється винахід - підвищення міцності брикету. У відомому пристрої це забезпечується за рахунок рівномірного заповнення формотворного обсягу (Опис винаходу до а. С. СРСР 1810212, МПК5 В 30 В 11/02, В 21 J 7/28, 1991).

Проте відоме пристрій виробляє пресування тільки в одному напрямку. У зв'язку з тим, що пресування проводиться ударом, подпрессовиваніе рухомим елементом є незначним і проявляється тільки в перерозподілі пресованого матеріалу. Крім того, рухливому елементу властиві експлуатаційна ненадійність швидкий знос.

Найбільш близьким засобом того ж призначення, що і заявляється винахід, є брикетувальний прес, що містить завантажувальний пристрій, подпрессовивающій елемент і камеру пресування, в якій розташоване пресувальне пристрій (опис до а. с. СРСР 435951, МПК В 30 В 11/04, В 30 В 7/04, В 29 G 2/02, 1972).

До недоліків відомого засобу відносяться невисока міцність отримуваних брикетів внаслідок їх нерівномірного пресування, так як пресування здійснюється тільки в одному напрямку, і в зв'язку з тим, що пресування проводиться одним ударом, дія подпрессовивающего елемента є незначним. Крім того, за наявності жорсткого з'єднання через кулісу подпрессовивающего пристрої та створюючого штемпеля подпрессовивающее пристрій впливає на брікетіруемий матеріал в той час, як в робочій камері частково ще знаходиться Брикетуюче штемпель, що призводить до нерівномірного заповнення і дефектам всередині брикетів, що, в свою чергу, робить їх неміцними. Недоліком відомого пристрою є і його експлуатаційна ненадійність, так як брікетіруемий матеріал надходить безперервно і під час зворотного руху подпрессовивающего пристрої матеріал за рахунок невеликого ущільнення може зависнути в завантажувальної камері.

Завданням, на вирішення якої спрямовано заявляється винахід, є підвищення щільності і міцності брикетів з рослинних матеріалів, в тому числі деревних відходів.

Технічний результат, який може бути отриманий при здійсненні винаходу, полягає в рівномірному пресуванні за рахунок послідовного впливу на пресоване матеріал у взаємно перпендикулярних вертикальному, бічному і осьовому напрямках.

Суть винаходу - гідравлічного преса для брикетування рослинних матеріалів, що містить завантажувальний пристрій, подпрессовивающій елемент і камеру пресування, в якій розташоване пресувальне пристрій, полягає в тому, що камера пресування утворена торцевої плитою, розташованою на рамі і жорстко з'єднаної з задньої плитою, верхньої та нижньої плитами, встановленими в торцевій плиті і з'єднаними між собою, нерухомими елементами з увігнутими криволінійними поверхнями, розміщеними між згаданими верхньої та нижньої плитами і закріпленими в торцевій плиті, і рухливими робочими елементами з криволінійними увігнутими поверхнями, з'єднаними з гідроциліндрами, з можливістю бічного пресування матеріалу, при цьому задня плита встановлена на рамі, а пресувальне пристрій і подпрессовивающій елемент з'єднані з гідроциліндрами.

Подпрессовивающій елемент виконаний у вигляді рухомої заслінки, що є елементом стінки каналу завантажувального пристрою.

прес пристрій виконаний у вигляді пуансона.

На пуансоні встановлений пустотообразователей.

У торцевій плиті встановлена фільєра.

Прес забезпечений нагрівачем, який з'єднаний з торцевою плитою.

Рухливі робочі елементи з'єднані з гідроциліндрами через важільні системи.

Нагрівач постачений термодатчиком для візуального контролю температури.

Тим верхній і нижній плитами перед рухомими робочими елементами розташована вхідні втулка.

Гідроциліндр пресуючого пристрої встановлений в задній плиті.

Рухома заслінка сполучена з гідроциліндром за допомогою тяг.

Торцева плита жорстко з'єднана з задньої плитою шпильками.

Верхня і нижня плити з'єднані між собою центруючими планками.

Як правило, відомі гідравлічні преси для брикетування діють на пресоване матеріал тільки в осьовому напрямку. У заявляє пристрої послідовно впливають в трьох взаємно перпендикулярних напрямках подпрессовивающій і пресуючі елементи.

Для фахівця явним чином випливає з істотних відмітних ознак незалежного пункту формули винаходу: використання гідроциліндрів в якості приводів пресуючих елементів.

Решта істотні відмітні ознаки незалежного пункту формули винаходу не слідують для фахівця явним чином з рівня техніки, що підтверджує відповідність винаходу умові патентоспроможності - винахідницький рівень.

З рівня техніки не відомо засіб з заявленим сукупністю суттєвих ознак незалежного пункту формули винаходу, що підтверджує відповідність винаходу умові патентоспроможності - новизна.

Суть винаходу пояснюється кресленнями, де:

на фіг. 1 зображено загальний вигляд гідравлічного преса для брикетування рослинних матеріалів;

на фіг.2- те ж, вид у плані;

на фіг.3- розріз по А-А фіг.2.

Гідравлічний прес для брикетування рослинних матеріалів може бути здійснений таким чином.

Камера пресування утворена торцевої плитою 1, закріпленої на рамі 2. В торцеву плиту 1 встановлені верхня плита 3 і нижня плита 4, пов'язані центруючими планками 5. Нижня плита 4 встановлена на опорах 6. Між верхньою плитою 3 і нижньою плитою 4 розташовані нерухомі елементи 7 з криволінійними увігнутими поверхнями. Нерухомі елементи 7 закріплені в торцевій плиті 1. Між верхньою плитою 3 і нижньою плитою 4 розташована вхідна втулка 8. Між вхідний втулкою 8 і нерухомими елементами 7 розташовані рухливі робочі елементи 9 з криволінійними увігнутими поверхнями, ідентичними поверхням нерухомих елементів 7. На зовнішніх поверхнях рухливих робочих елементів 9 закріплені важільні системи 10, закріплені у верхній плиті 3 і нижній плиті 4. Важільні системи 10 пов'язані з гідроциліндрами 11, закріпленими на задній плиті 12. Для напрямки переміщення рухомих робочих елементів 9 до вхідних втулці 8 приварені торцеві пластини 13. Камера пресування утворена внутрішніми об'ємами нерухомих елементів 7, рухливих робочих елементів 9, вхідний втулкою 8 і верхньою плитою 3, нижньою плитою 4 при вихідному, розкритому положенні рухомих робочих елементів 9. Торцева плита 1 і задня плита 12 жорстко стягнуті шпильками 14. У торцевій плиті 1 встановлена фільєра 15 для ущільнення брикету. Фільєра 15 жорстко закріплена до торцевої плиті 1 плитою-фланцем 16.

На верхній плиті 3 встановлено завантажувальний пристрій 17. Фрагментом стінки каналу завантажувального пристрою 17 є рухома заслінка 18, закріплена на верхній плиті 3. Рухома заслінка 18 через тяги 19 з'єднана з гідроциліндром 20 і є подпрессовивающім елементом. Гідроциліндр 20 і тяги 19 шарнірно з'єднані з ланкою 21, закріпленим на задній плиті 12.

У задній плиті 12 встановлений гідроциліндр 22 пресуючого пристрої, в якості якого використаний пуансон 23. Гідроциліндр 22 закріплений хомутом 24 до рами 2. У пуансоні 23 закріплений пустотообразователей 25.

На гідравлічному пресі для брикетування рослинних матеріалів може бути встановлений нагрівач 26. Нагрівач 26 кріпиться до плити-фланця 16 накидним фланцем 27. Нагрівач 26 забезпечений гільзою 28 з електронагрівальними елементами 29, закритими теплоізоляцією 30. У нагрівачі 26 встановлений перехідник 31, що містить термодатчик 32.

Гідравлічний прес для брикетування рослинних матеріалів може працювати з реалізацією зазначеного призначення наступним чином.

Рослинний матеріал через канал завантажувального пристрою 17 надходить в камеру пресування. Рухома заслінка 18 за допомогою гідроциліндра 20 і тяг 19 переміщається в каналі завантажувального пристрою 17, подпрессовивая рослинний матеріал у вертикальному напрямку.

Розкриті на початковому етапі рухливі робочі елементи 9, що приводяться в рух гідроциліндрами 11 через важільні системи 10, охоплюють і пресують рослинний матеріал в бічному напрямку.

Пуансон 23, що приводиться в рух гідроциліндром 22, пресує сформований брикет в осьовому напрямку, одночасно впливаючи на нього пустотообразователей 25, який постійно перебуває в камері пресування. Коли пресоване матеріал проходить через фільєру 15, брикет ущільнюється по периметру. Порожнини, утворені пустотообразователей 25, забезпечують більш рівномірний і швидке згоряння брикетів. Рівномірний послідовне вплив на пресоване матеріал у взаємно перпендикулярних напрямках дозволяє отримувати брикети високої міцності. Отримані брикети готові до транспортування, зберігання і використання.

Для повторення циклу пресування рухомий заслінка 18 повертається в початковий стан, стаючи фрагментом стінки каналу завантажувального пристрою 17, а рухомі робочі елементи 9 розходяться в крайнє положення, пуансон 23 займає вихідне положення у вхідній втулці 8.

Для використання брикетів в піролізного виробництва необхідні брикети більш високої міцності, для цього використовують нагрівач 26, проходячи через який, брикети піддаються термообробці - часткового пиролизу, при якому відбувається часткова полімеризація спресованого матеріалу та зменшення його вологості, що забезпечує цю мету. На етапі термообробки брикетів порожнину, утворена пустотообразователей 25, виключає утворення макротріщин.

Розташування всіх гідроциліндрів над рамою і уздовж її робить прес компактним, малогабаритним і зручним при обслуговуванні в роботі.

Перелік позицій креслень гідравлічного преса для брикетування рослинних матеріалів

1- торцева плита

2- рама

3- верхня плита

4- нижня плита

5- центрирующие планки

6- опори

7- нерухомі елементи

8- вхідна втулка

9- рухливі робочі елементи

10- важільні системи

11- гідроциліндри

12- задня плита

13- торцеві пластини

14- шпильки

15- фільєра

16- плита-фланець

17- завантажувальний пристрій

18- рухома заслінка

19- тяги

20- гідроциліндр

21- ланка

22- гідроциліндр

23- пуансон

24- хомут

25- пустотообразователей

26- нагрівач

27- накидною фланець

28- гільза

29- електронагрівальні елементи

30- теплоізоляція

31- перехідник

32- термодатчика

Формула винаходу

1. Гідравлічний прес для брикетування рослинних матеріалів, що містить завантажувальний пристрій, подпрессовивающій елемент і камеру пресування, в якій розташоване пресувальне пристрій, який відрізняється тим, що камера пресування утворена торцевої плитою, розташованою на рамі і жорстко з'єднаної із задньою плитою, верхньої та нижньої плитами, встановленими в торцевій плиті і з'єднаними між собою, нерухомими елементами з увігнутими криволінійними поверхнями, розміщеними між згаданими верхньої та нижньої плитами і закріпленими в торцевій плиті, і рухливими робочими елементами з криволінійними увігнутими поверхнями, з'єднаними з гідроциліндрами з можливістю бічного пресування матеріалу, при цьому задня плита встановлена на рамі, а пресувальне пристрій і подпрессовивающій елемент з'єднані з гідроциліндрами.

2. Прес по п.1, що відрізняється тим, що подпрессовивающій елемент виконаний у вигляді рухомої заслінки, що є елементом стінки каналу завантажувального пристрою.

3. Прес по п.1, що відрізняється тим, що пресувальне пристрій виконано у вигляді пуансона.

4. Прес по п.3, який відрізняється тим, що на пуансоні встановлений пустотообразователей.

5. Прес по п.1, що відрізняється тим, що в торцевій плиті встановлена фільєра.

6. Прес по п.1, що відрізняється тим, що він забезпечений нагрівачем, який з'єднаний з торцевою плитою.

7. Прес по п.1, що відрізняється тим, що рухливі робочі елементи з'єднані з гідроциліндрами через важільні системи.

8. Прес по п.1, що відрізняється тим, що нагрівач забезпечений термодатчиком для візуального контролю температури.

9. Прес по п.1, що відрізняється тим, що між верхньою і нижньою плитами перед рухомими робочими елементами розташована вхідні втулка.

10. Прес по п.1, що відрізняється тим, що гідроциліндр пресуючого пристрої встановлений в задній плиті.

11. Прес по п.2, який відрізняється тим, що рухлива заслінка сполучена з гідроциліндром за допомогою тяг.

12. Прес по п.1, що відрізняється тим, що торцева плита жорстко з'єднана з задньої плитою шпильками.

13. Прес по п.1, що відрізняється тим, що верхня і нижня плити з'єднані між собою центруючими планками.
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: