Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Евродрова - виробництво паливних брикетів та пелетНа сьогоднішній день все більшу популярність одержує використання в якості палива продуктів біологічного походження, з яких виготовляються сучасні евродрова, або як їх ще називають паливні брикети, і пелети - паливні гранули.

В якості сировини для виробництва паливних брикетів та пелет можуть бути використані торф, балансова (неякісна) деревина, різні відходи деревообробки та лісозаготівлі (тирса, кора, щепа, стружка тощо), відходи сільського господарства (солома, лушпиння, кукурудза, лушпиння соняшнику і ін), деревне вугілля.

Пелети - являють собою циліндричні гранули стандартного розміру.

Брикети ж в свою чергу бувають трьох основних типів:

прямокутні (вони ж RUF-брикети, за формою - невеликий цегла, виготовляються на гідравлічних пресах при тиску 300-400 бар),

циліндричні (з радіальним отвором або без нього, виготовляються на гідравлічних або ударно-механічних пресах при тиску 400-600 бар),

Піні-Кей (4- або 6-гранні брикети з радіальним отвором, виготовляються на механічних пресах за допомогою поєднання дуже високого тиску-1000-1100 бар-й термічної обробки, за рахунок якої мають характерний чорний або темно-коричневий колір зовнішньої поверхні).

Технологія виробництва брикетів являє собою процес пресування відходів (лушпиння соняшнику, гречки і т. п.) і дрібно подрібнених відходів деревини (тирси) під високим тиском при нагріванні від 250 до 350 С °. Пелети ж виробляються шляхом пропускання сировини (тирси, кори і т. д.) через дробарку, де вони подрібнюються до стану муки. Після чого отримана маса отпраляется в сушарку і далі в прес-гранулятор, де вийшла деревне борошно стискується в гранули. Характерною рисою, як при виготовленні брикетів, так і пеллет, є те, що отримувана в кінцевому підсумку продукція не включають в себе ніяких зв'язувальних речовин, крім одного натурального - лігніну, що міститься в клітинах рослинних відходів, під тиском і впливом температури він розм'якшується і склеює частки в щільні циліндри.

Основна перевага паливних брикетів та пелет, полягає в тому, що вони являють собою екологічно чисте паливо з вмістом золи в межах від 0,5 до 3%, але не більше. При їх спалюванні в атмосферу викидається рівно стільки СО2, скільки було поглинено рослиною під час зростання. Ця продукція володіє високою щільністю і дуже стійка до механічних пошкоджень, що дає можливість відносно легко транспортувати товар на великі відстані.

Як пелети, так і брикети, менш схильні до самозаймання, оскільки не містять пилу і спор. (Крім того відсутність пилу і спор не викликають алергічну реакцію у деяких людей).

Також такий вид палива відрізняється вологостійкістю і високою сухістю 8- 12% (у звичайних дровах 30- 50%) і приблизно в 1,5 рази більшою щільністю. Ці характеристики обумовлюють високу калорійність продукції, тобто теплотворну здатність в порівнянні з тріскою або дровами, дозволяючи при згорянні виділяти приблизно в півтора рази більше тепла, ніж звичайні дрова, а також забезпечують більш тривалий час горіння.

Єдиним недоліком такого палива (брикетів та пелет) можна виділити хіба що відносну трудомісткість виробничого процесу, необхідність у висококваліфікованих фахівцях. Але висока ефективність і рентабельність організації виробництва паливних брикетів та пелет незаперечна, що робить даний бізнес дуже прибутковим і вартим уваги та інвестицій

Застосування даної продукції також досить широко, її можна використовувати і в особистих цілях для опалення житлових приміщень, для камінів і печей, опалення бань, наметів, теплиць і т. д., а також для отримання тепла і електроенергії для населених пунктів та промислових підприємств. Будучи екологічно чистим продуктом, брикети та пелети горять практично бездимний і ідеально підходять практично для будь-яких видів обігріву.

Попит на деревні брикети та гранули, обладнання для їх спалювання та виробництва зростає пропорційно цінам на такі традиційні види палива, як нафта і газ.

Оптимальним рішенням для організації такого бізнесу є закупівля обладнання для виробництва та упаковки брикетів та пелет в Китаї, що дозволить максимально знизити початкові витрати на початковому етапі виходу на ринок і вже на перших парах працювати з високою ефективністю.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: