Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Енергоефективність та енергозбереження-в Комі налагодять виробництво паливних брикетів і гранулУ Комі збираються реалізувати масштабний проект по створенню мережі виробництв, що виготовляють паливні гранули та брикети з деревних відходів. Це питання обговорювалося на засіданні уряду республіки. Планується, що проект увійде в підпрограму регіональної довгострокової програми «Енергозбереження та підвищення енергетичної ефективності на території Республіки Комі до 2020 року».

«Виробництво біопалива передбачається підтримувати субсидіями, сказав перший заступник міністра розвитку промисловості і транспорту республіки Олександр Гібеж.- При цьому на один проект сума субсидій не може перевищувати двох мільйонів рублів, і ще сума субсидій не може перевищувати 30 відсотків від загальної суми витрат на придбання та монтаж обладнання, а потужність створюваного виробництва не може бути менше 800 кілограмів палива на годину ».

За словами Олександра Гібежа, всього на субсидії для виробництва біопалива в 2013-2014 роках передбачається виділення 20 мільйонів рублів.

«Реалізація проекту дозволить створити в районах республіки мережу середніх за масштабом виробництв паливних гранул і брикетів загальною потужністю не менше 55 тисяч тонн,- сказав Олександр Гібеж.- Крім цього проект втягне в господарський оборот близько 110-120 тисяч тонн деревних відходів, і приверне в розвиток виробництва біопалива не менше 50 мільйонів рублів приватних інвестицій, а також допоможе створити в районах близько 100 робочих місць.

Фахівці попередньо оцінили загальний обсяг інвестицій на реалізацію цього проекту в 1,6 мільярда рублів.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: