Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Диспергатор - обладнання для переробки, подрібнення і сушки тріскиНа основі серійно випускаються диспергаторів Д-1000 і Д-2000, основною функцією яких є сушка і доізмельченіе до необхідного гранулометричного складу деревних відходів розроблена наступна серія апаратів, призначена для одночасного високоінтенсивного подрібнення та сушіння тріски та інших матеріалів.

Процес подрібнення забезпечується високою кутовою швидкістю обертання ротора, а сепарація готового продукту з диспергатора здійснюється тангенціально, що є основною відмінністю від диспергаторів Д-1000 і Д-2000, в яких радіальна сепарація не дозволяє працювати при високій швидкості обертання ротора.

Слід зазначити, що для дуже тонкої сепарації (одержання ековати з макулатури) необхідний радіальний винос продукту, а для одержання маси для брикетування або виготовлення пеллет достатня тангенціальна сепарація.

Енерговитрати на подрібнення оптимізовані за рахунок раціонального використання ударного впливу ротора на матеріал і порівнянні з витратою енергії інших подрібнювачів, серійно випускаються у всьому світі для різних галузей промисловості.

Також вони підтверджуються нескладними розрахунками, заснованими на необхідної енергії руйнування тріски та інших матеріалів. Часто, в рекламних цілях, публікують занижені витрати енергії на подрібнення щепи, що суперечить законам фізики і вводить в оману потенційних замовників обладнання.

Сушка матеріалу забезпечується інтенсивним масо-повітрообміном, який є результатом технічного рішення даного апарату, також процес сушіння прискорюється в зв'язку з інтенсивним тертям частинок один об одного в щільному шарі при русі в диспергатора з високою окружною швидкістю. Подрібнення тріски супроводжується виділенням енергії, яка витрачається на випаровування вологи з матеріалу.

Наше підприємство розробило диспергатори - сушарки аеродинамічні продуктивністю 500 кг / год, 1000 кг / год, 2000 кг / год і 5000 кг / год готової маси для гранулювання або брикетування (нижче приведені схеми).

Вихідні розміри сировини - будь-яка технологічна тріска з включеннями довжиною до 100-200 мм, шириною до 100 мм і товщиною до 15 мм.

Вихідна вологість - будь-яка природна, сушка до 8-10% буде забезпечуватися параметрами повітря, що подається з теплогенератора.
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры:

Прием ставок на спорт смотрите на http://www.winline.ru.