Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Диспергатор. Брикети паливні деревніТехнологічна лінія, на базі якої здійснюється виробництво паливних брикетів, відрізняється низькою енергоємністю та доступною ціною, завдяки чому, окупається в самі стислі терміни і дозволяє реалізувати брикети за мінімальною вартістю. Мобільність обладнання і компактні розміри дозволяють швидко налагодити виробництво брикетів, і, при необхідності, демонтувати і транспортувати обладнання на нове місце експлуатації.

Диспергатор для виробництва ековати.

Виробляє ефективний розпуск макулатури до одиничних волокон з метою виготовлення теплоізоляційних матеріалів, сорбенту нафтопродуктів. На виході унікальні властивості ековати.

Диспергатор. Обладнання для сушіння та подрібнення деревних відходів, торфу, гідролізного лігніну та інших матеріалів

Сушарка аеродинамічна - диспергатор

Виробляємо високоефективне, що не має аналогів, компактне обладнання для сушіння та подрібнення деревних відходів, торфу, гідролізного лігніну з метою отримання паливних гранул, брикетів, родючого грунту, розпуску макулатури для отримання ековати (теплоізоляційного будівельного матеріалу).

У компактному апараті відбуваються одночасно безперервні процеси подрібнення і сушки стружки, тирси, тріски та ін до необхідного фракційного складу і заданої вологості. Принцип дії апарату заснований на ударному впливі ротора на деревні відходи при інтенсивному масо-повітрообміні, що забезпечує сушку матеріалу.

В даний час аеродинамічні сушарки - диспергатори працюють на підприємствах Росії і за кордоном (Мінську, Ризі, Кіровської області, Москві, губах Пермського краю, Бійську, Пермі, Хабаровську, Красноярську, Челябінську). Затребуваність диспергаторів свідчить про високій технологічності обладнання, яке на сьогоднішній день не має конкурентів.

Розробка запатентована.

Сушка тирси. Сушильне обладнання. Сушильний барабан

Сушарка аеродинамічна - диспергатор виробляє одночасно подрібнення і сушку деревних відходів, торфу з метою отримання маси для гранулювання у пелети (паливні гранули), для брикетування. Також в апараті можна виробляти подрібнення і підсушування кори з метою її спалювання, сухої розпуск макулатури з метою отримання теплоізоляційних (ековата) та інших матеріалів, розпуск і сушку скопа целюлозно-паперових підприємств для виготовлення будівельних матеріалів, подрібнення деревних відходів з метою отримання деревного борошна, ПЕТ пляшок для отримання пластівців поліетилентерефталату.

Диспергування та сушка деревних відходів здійснюються в сушарці аеродинамічній - диспергатори (измельчителе). Обертовий ротор з радіальними лопатками створює в апараті вихровий рух повітря. Сепарація готового продукту з апарату здійснюється таким чином, що виносяться дрібні і сухі частинки, а великі й вологі знаходяться в диспергатори до завершення процесів сушіння та подрібнення.

Процес подрібнення визначається конструктивними і технологічними параметрами диспергатора.

Сушка матеріалу забезпечується інтенсивним масо-повітрообміном, який є результатом технічного рішення даного апарату, також процес сушіння прискорюється в зв'язку з інтенсивним тертям частинок один об одного в щільному шарі при русі в диспергатора з високою окружною швидкістю.

Розробка була удостоєна: срібної медалі на міжнародному конкурсі винаходів в Парижі в 2003 році, бронзової медалі в Брюсселі на всесвітній виставці інновацій, винаходів і нових технологій у 2002 році.

Розроблено 3 типу диспергаторів:

Для сушки і доізмельченія матеріалів (стружки, тирси, торфу і т. д.)- Д-1000, Д-2000;

Для сушки та подрібнення до необхідного гранулометричного складу тріски, крупнокускових відходів - ДР-500, ДР-1000, ДР-2000, ДР-5000;

Для розпуску макулатури до одиничних волокон із збереженням їх довжини і звитості з метою отримання ековати - ДЕ-500, ДЕ-1000.

При використанні першого типу диспергаторів для переробки тріски необхідно додатково встановлювати дробарку в технологічну лінію. Застосування другого типу диспергаторів дозволяє виробляти сушку і подрібнення щепи без додаткової дробарки.

Випускаються модифікації устаткування:

Обладнання для переробки деревних відходів з метою одержання маси для гранулювання у пелети (паливні гранули) і брикети.

Устаткування для переробки торфу з метою отримання пелет (паливних гранул), паливних брикетів, родючого грунту.

Устаткування для одержання ековати з макулатури.

Комплектація обладнання:

Подрібнювач-сушарка (диспергатор)

Вентилятор високого тиску (спеціальне виконання)

Циклони (нестандартні)

Повітроводи (за технічним завданням замовника)

Силова шафа з перетворювачем частоти фірми Schneider Electric

Пульт управління

Габарити диспергатора:

Габарити комплекту обладнання:

Теоретичні передумови

Сушка вологих матеріалів є дорогим і складним процесом.

Основне призначення процесу сушіння деревних відходів (тирси, стружки, тріски, кори), торфу та інших матеріалів, які можуть використовуватися, як енергоносії, збільшення їх теплоти згорання.

У процесі сушіння відбувається видалення з матеріалів вологи шляхом її випаровування і відведення пари, що утворилася.

Класифікуються сушарки, в основному, за способом підведення тепла до поверхні висушують матеріалів.

Розрізняють контактні, конвективні, радіаційні, сублімаційні, високочастотні і комбіновані сушарки.

Для дисперсних матеріалів найбільш ефективними є конвективні сушарки, в яких відбувається постійний контакт осушающего агента з поверхнею частинок деревних відходів, торфу.

В залежності від властивостей матеріалів, розмірів часток використовують різні конструкції сушарок: барабанні, стрічкові, з «киплячим» шаром, аерофонтанние та ін

В якості сушильного агента застосовується нагріте повітря або димові гази. Для отримання «чистого» продукту використання димових газів неприйнятно, тому сушильне обладнання повинно мати теплообмінник, в якому відбувається нагрівання атмосферного повітря.

Швидкість процесу сушіння залежить від температури осушающего агента, відносної швидкості його руху, питомої поверхні висушують частинок, фізичних властивостей матеріалу.

У початковий період (період постійної швидкості сушіння) вологість матеріалу постійна у всьому обсязі. Після певного періоду часу сушіння, коли концентрація вологи внаслідок випаровування на поверхні матеріалу знижується, волога починає переміщатися з центру часток до поверхні внаслідок градієнта концентрації, настає період падаючої швидкості сушки, температура матеріалу починає рости. У міру зниження вологовмісту матеріалу температура висушують частинок наближається до температури осушающего агента.

Таким чином, існує обмеження температури застосовуваного осушающего агента у зв'язку з можливістю займання дрібнодисперсних сухих деревних або торф'яних частинок.

Дрібнодисперсні деревні відходи (тирса) містять деяку кількість крупних включень (тріски). В результаті сушіння, коли технологічні параметри налаштовані на видалення вологи з тирси, тріска на виході матиме підвищену вологість. Попереднє здрібнення вологої сировини з метою вирівнювання фракційного складу утруднено у зв'язку з конструктивними особливостями застосовуваних млинів. Найбільш поширеними є дробарки молоткові, в яких сепарація готового продукту здійснюється через сито. Вологі деревні частки прилипають до нього і припиняється винос із млини продукту.

Швидкість осушающего агента в барабанних сушарках, стрічкових, з «киплячим» шаром і аерофонтанних обмежена швидкістю витання частинок і становить 0,5- 2,0 м / с. У разі підвищення швидкості руху осушающего агента, частинки будуть виноситися з сушарок у вологому стані.

З метою підвищення ефективності сушіння деревних відходів, торфу була створена компактна сушарка аеродинамічна - диспергатор, в якій здійснюється високопродуктивний процес сушіння і одночасно подрібнюються крупні включення деревних частинок.

Сушка матеріалу забезпечується інтенсивним масо-повітрообміном, який є результатом технічного рішення даного апарату, також процес сушіння прискорюється в зв'язку з інтенсивним тертям частинок один об одного в щільному шарі при русі в диспергатора з високою окружною швидкістю. У барабанних сушарках температура осушающего агента досягає 400 ° С, що нерідко є причиною займання деревної сировини. Барабан інертний, його запуск вимагає значного часу, процес сушіння труднорегуліруем.

Аеродинамічна сушарка працює при температурі осушающего агента 120- 150 ° С, що виключає небезпеку загоряння деревних і торф'яних частинок, запускається сушарка протягом декількох хвилин, процес сушіння легко регулюється.

Процес подрібнення здійснюється під ударним впливом обертового ротора до необхідного гранулометричного складу, одночасно здійснюється процес сушіння деревних відходів. Винос готового подрібненого і висушеного матеріалу здійснюється з центру апарату під дією інерційних сил. Розміри подрібнених деревних частинок на виході з диспергатора тонко регулюється. Аеродинамічна сепарація дозволяє отримувати продукт рівномірної вологості.

Швидкість осушающего агента щодо часток матеріалу в аеродинамічній сушарці становить 25- 28 м / с, що дозволяє сушити деревні відходи, торф в компактній конструкції, що займає невеликі виробничі площі, що володіє низькою металомісткістю.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: