Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Деревні гранули, пелети та їх використанняОтримання готової продукції з деревини пов'язане з величезними втратами, які прийнято називати відходами. Відходи на етапі підготовки ліси можуть досягати декількох десятків відсотків (пні, сучки, хвоя і т. д.). Типова лісопилка перетворює близько 60% деревини в дошки, при цьому 12% іде в опил, 6%- у кінцеві обрізки та 22% в горбиль і обрізки крайок. Обсяг опіла і стружки на етапі деревообробки досягає 12% від вихідної сировини.

Країни з лісовим потенціалом активно впроваджували технології спалювання тирси, тріски, і старої деревини. Але дуже швидко процес прямого використання відходів лісопиляння, деревообробки і переробки показав і свої недоліки. По-перше, для використання ефективності згоряння тирса та тріска повинні бути сухими, що вимагає додаткових технологічних процесів, інвестицій, виробничих і складських площ, чималих витрат енергії. По-друге, вимагала вирішення проблема складування. Крім необхідності великих складських площ, свіжі тирсу і тріски при зберіганні деколи самовоспламеняются.

Деякою альтернативою прямого використання деревних відходів стало виготовлення та застосування паливних брикетів. В основу ідеї була покладена задача - перетворити «живе» сировину в безпечну продукцію. Крім того, вирішувалися проблеми підвищення теплотворності матеріалу і зменшення необхідних складських площ. Багато в чому поставлені цілі були досягнуті. Процес згоряння брикетів став проходити більш ефективно і повно. Знизилося негативний вплив горіння на навколишнє середовище. При зберіганні одержуваний матеріал не самозаймається. Збільшився коефіцієнт корисної дії котелень.

Більше 20 років тому баварець Руді Гуннерман, що живе в США вперше справив гранули з деревних відходів. Він використовував це для безвідходності свого виробництва і економії перевезень. Потім в США знайшли застосування гранулам в опаленні. У Європі першовідкривачем процесу гранулювання деревних відходів і використання їх в опаленні вважається Швеція. З початку 90-х років в Швеції почався бум і промислове виробництво деревних гранул. Потім, стрімкий розвиток отримує виготовлення деревних гранул в Канаді, Данії, Австрії, Голландії, Фінляндії, Норвегії, Франції, Італії, Німеччини. З початку 21 століття почалося виробництво і в Росії. На сьогоднішній день виробництво паливних гранул з відходів деревообробки - одна з найперспективніших технологій.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: