Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Умови роботи

Устаткування поставляється на основі укладеного контракту, в якому чітко вказуються умови поставки для конкретного замовлення. Складання, узгодження та укладення контракту відбувається у відповідності зі схемою замовлення .

Умови доставки
Доставка головним чином виконується в морських контейнерах на наступних умовах Інкотермс 2010:

- EXW завод. В даному випадку доставку і затаможка / розмитнення бере на себе транспортник замовника;
- FOB порт Китаю. В даному випадку доставку здійснює транспортник замовника;
- CFR / CIF зручний порт;
- CPT зручний пункт призначення;
- DAP межа переходу.

Детальніше див пункт доставка .


Умови оплати
Умови оплати такі:
1. 100% передоплата банківським переказом (Т / Т), якщо вартість замовлення менше USD5000 включно. Контрактом є інвойс. За запитом можливо внести в інвойс важливу для замовника інформацію.
2. У разі перевищення вартість замовлення більше USD5000, здійснюється 50% передоплата банківським переказом (Т / Т), а інші 50% оплачуються після відвантаження та надання копій підтверджуючих вантажосупровідних документів (Зазвичай це пакувальний лист, інвойс, коносамент). На вимогу замовника контракт може бути складений окремо від інвойсу.


Строки поставки
Виробництво устаткування займає від 10-15 днів і більше (залежить від виду обладнання і кількості одиниць) з моменту отримання передоплати.

Термін доставки обладнання залежить від способу транспортування.
Наприклад, доставка контейнером по морю в Одесу, Новоросійськ займає 30-40 днів, в Санкт-Петербург, Клайпеду - 35-40 днів. Терміни також залежать від обраної контейнерної лінії.
При наземної транспортуванні терміни залежать від специфіки замовлення і завантаженості транспортного потоку в бік кінцевого пункту доставки.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: