Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Чим склеюють паливні брикетиПаливні брикети - продукт, що з'явився в результаті застосування високих технологій. Однак у більшості середньостатистичних громадян зовсім інші думки з цього приводу: що-то з серії здавили разом тирсу і деревний пил і отримали в результаті паливний брикет у формі цеглинки або восьмигранника. Тим не менше, мало хто замислюється, чому частинки шматка спресованих тирси так щільно прилягають один до одного. А у випадках, коли виникають подібні думки, перше що приходить на розум, що додали туди якого - то клею та й впоралися. І зневажливі коментарі в дусі: «не важливо, що на етикетці написано, що продукт екологічно чистий і не містить добавок - всього лише звичайний маркетинговий хід».

Однак насправді все зовсім по-іншому. У паливних брикетах дійсно присутня речовина, яка склеює тирсу і деревний пил. Але ця речовина не має ніякого відношення до хімічної промисловості, скоріше до промисловості самої матінки природи, тому ніякої шкоди ну ніяк принести не може. І назву цьому «промисловому продукту»- лігнін.

Якщо говорити про лігніну з фізико-хімічної точки зору, то це речовина - складна опілкоподобная маса, вологість якої може досягати сімдесят відсотків - унікальний комплекс речовин, що складається з полісахаридів. Полісахариди - особлива група речовин, яка відноситься до т. зв. лігногуміновому комплексу, моноцукри, різним мінеральних і органічних кислот найрізноманітнішої насиченості і ступеня зольності.

Основна особливість лігніну, якої з успіхом користуються виробники паливних брикетів,- його хімічна реакція на високий тиск і високу температуру. Під впливом цих факторів, а саме тиску порядка сотні МПА, речовина набуває вязкопластіческіе властивості, що є досить високим показником, якого можна досягти далеко не на всякому обладнанні. Вплив тиском доповнюється термічним впливом, що дозволяє знизити вимоги до обладнання з приводу нагнітають атмосферу і отримати відносно схожий результат.

Завдяки вищеописаної процедури подібний природний клей згоряє практично без золи при дуже високій температурі. Тому паливні брикети та брикети, спресовані під обопільним впливом температури, тиску та пов'язані лігніном виділяють близько п'яти тисяч кілокалорій при згорянні.

Завдяки вищеописаним властивостям, а саме: відсутності зольності, диму і виділення отруйних речовин, паливні брикети стали використовуватися повсюдно: у промисловості, комунальному господарстві та повсякденному побуті.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: