Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Буде виробництво паливних брикетівВ рамках реалізації Регіональної програми інноваційного та інвестиційного розвитку Вітебської області на 2011-2015 роки в ГЛХУ «Суразький лісгосп» до кінця грудня планується запустити цех з виробництва паливних брикетів.

Альтернативні джерела енергії затребувані на ринку енергозберігаючих технологій, адже спресовані паливо з деревних відходів відрізняється порівняно невисокою ціною і володіє великою теплотворною здатністю. В даний час в Суразького цеху деревообробки, на базі якого буде освоєно нове виробництво, встановлюється відповідне обладнання, придбане в Литві. Обсяг інвестування проекту складе 1 млрд. 224 млн. рублів. З них 177 мільйонів - власні кошти, решта суми - кредити банку. Динамічний термін окупності проекту близько - 10 років.

Крім того, в цеху деревообробки встановлюється нова лінія з виробництва виноградного кола. Його випуск зараз освоюється, допрацьовується технологічний процес. Товар затребуваний за кордоном, планується, що він принесе установі валютний прибуток.

Нині за 9 місяців лісгоспом відвантажено на експорт продукції на 577 тис. доларів. Затребувані вироби Суразького лісівників в Польщі, Литві, Латвії, Німеччині, Бельгії, Фінляндії. За три квартали року отримана виручка від реалізації продукції в сумі 3879 млн. рублів, що в порівнянні з аналогічним торішнім періодом складає 150 відсотків, прибуток - 411 000 000 (213 відсотків).

В двозмінному режимі функціонує цех деревообробки, який очолює Микола Куржалов. У ньому зайняті близько 20 осіб. За 9 місяців тут вироблено товарної продукції на 1 млрд. 300 млн. рублів. Стабільно виконує план ділянку по переробці дрібнотоварної деревини (бригадир Сергій Конишев). Деревообробний цех включає в себе також ділянки з виготовлення пиломатеріалів обрізів і лісопильний. На його території розташовані ремонтно-механічні майстерні.

До слова, GLHU «Суразький лісгосп» займає площу 84149 га, з них покритої лісом 77.524 га. В стабільну роботу лісогосподарського установи з 7 лісництв вагомий внесок вносять Суразького (лісничий Олександр Зайцев), Запольського (Микола Пучков). У поточному році за низкою параметрів підтягнулося Тарасенское (Микола Ковальов).

Збільшенню обсягів заготівлі і вивезення деревини сприяє поповнення транспортного парку лісгоспу. До прикладу, у 2011 р. придбано три одиниці лісозаготівельної техніки: Харвестор Амкодор, Форвардер Амкодор, МЛПТ.

За словами заступника директора лісгоспу з ідеологічної роботи Лілії Красовської, робляться певні кроки щодо поліпшення побутових умов роботи лісівників. Відремонтовані виробничі приміщення цеху, гаражів, побутові кімнати, контори лісгоспу та лісництв, в які закуплені нові меблі, встановлені комп'ютери. У плані соціальної захищеності кожного на здешевлення харчування у вересні за рахунок коштів лісгоспу виплачена одноразова матеріальна допомога у розмірі 500 тисяч рублів. До Дня працівників лісу всім трудівникам та пенсіонерам підприємства виплачено матеріальну допомогу по дві базові величини. Всі лісівники забезпечені спецодягом. В їдальні лісгоспу працівники можуть отримати гарячий комплексний обід, який обійдеться не більше, ніж в 7000. Ті, хто не може харчуватися в їдальні і більшу частину робочого часу проводять у лісі, отримують щомісячну допомогу на здешевлення харчування в розмірі базової величини.
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: