Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Брикетуюче преси для виробництва брикетів з біомасиБрикетуюче преси для виробництва брикетів з біомаси, Високо продуктивний і надійний прес для брикетування біомаси.

· Відходи від деревообробної і целюлозної промисловості

· Відходи від дереводобичі

· Рослинні відходи від сільського господарства: стебел, соломи, палок і т. п. матеріалів.

· Тіло - зварна конструкція, загартована

· Шнековий живить механізм

· Бункер з розмішують пристроєм

· Інструментальний блок з гідравлічним стисканням

· Система охолодження інструменту

· Вулик для охолодження брикета

· Система управління

Пресування відбувається під високим тиском без використання речовин; пресовані відходи використовуються як висококалорійне екологічного палива. Також брикетування застосовується для вирішення проблеми зберігання і транспортування відходів виробництва, що виникає на деревообробних підприємствах - столярних майстернях, лісопилках, при виробництві фанери і ін, оскільки при брикетуванні об'єм відходів зменшується в 7-8 разів. Скорочення об'єму відходів дозволяє понизити негативний вплив на навколишнє середовище.

Отриманий в результаті брикетування паливний матеріал знаходить широке застосування, як в промислових опалювальних системах, так і в індивідуальному господарстві.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: