Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Брикетуючий прес для сухих порошків

Брикети з використанням сполучної речовини, як правило, створюються при низькому тиску. Коли брикети робляться без такої речовини, якість продукту безпосередньо залежить від дроблення і пластичної деформації частинок вихідного матеріалу.

Прес високого тиску для сухих порошків широко використовується для виготовлення брикетів з різних порошкоподібних матеріалів, включаючи алюмінієвий порошок, магнієвий порошок, рудний порошок, активний древесноугольний порошок, глинозем, гідроксид натрію, глину, коксовий порошок, кріоліт, хімічні добрива, пластмасу, вапно, пігмент і т. д. Основна мета використання преса такого типу - зменшення забруднення порошками, мінімізація розміру і об'єму сировини, переробка та простота транспортування готових продуктів.

Цей прес характеризується високою ефективністю, низьким енергоспоживанням, компактним розміром і т. д.

dry powder briquette press machine

briquette press machine

dry powder briquette press machine

Рекомендації до сировини

1) Розмір сировини: 80- 200

2) Щоб уникнути псування роликів видаліть всі металеві предмети

3) Використовуйте достатньо сировини для створення повнорозмірного брикету

4) Вологість сировини не повинна перевищувати 3

working principle

coal briquettes

Принцип роботи

Вугільні брикети 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: