Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Брикетування і евродроваБрикетування - процес пресування дрібно подрібнених відходів деревини по високим тиском без використання в'яжучих речовин. Вологість брікетіруемого матеріалу не повинна перевищувати 15% на одиницю маси, а розміри повинні відповідати за величиною розмірами тирсою або стружкою - макс. 15 мм. Сировина з підвищеною вологістю і розмірами перед брикетуванням необхідно подрібнити і висушити.

Брикетування використовується для переробки деревних відходів на висококалорійне екологічне паливо (брикети круглої форми, круглі з отвором або квадратні), для виготовлення індивідуального палива, використовуваного круглий рік, для вирішення проблем зберігання спалимих відходів, а також вирішує проблеми з покидьками, які виникають в малих і середніх столярних майстернях і лісопилках. Отриманий в результаті брикетування паливний матеріал через своїх високих споживчих властивостей знаходить широке застосування як в домашньому господарстві, так і в промислових опалювальних системах.

Переваги тирсових брикетів перед непрессованний тирсою наступні:- Брикети займають об'єм в 4-5 разів менший, ніж непрессованний тирсу, і це дає відповідну економію в складських площах.- Брикети, володіючи великою вагою, ніж тирса, стають транспортабельним паливом (1м3 хвойних сухих тирси важить 150-200 кг, а брикетів-800-1100 кг).- Брикетування дозволяє підвищити в 4-8 разів ефективність використання транспортних ємностей при перевезенні відходів.

Паливні брикети можуть використовуватися для опалювання пасажирських вагонів, в домашніх печах і камінах, а також в заводських котельних і ТЕЦ.

В умовах постійного зростання цін на енергоносії потреба в паливних брикетах буде зростати. Брикетування відходів деревообробних виробництв дозволяє отримати чудове джерело енергії без забруднення навколишнього середовища.
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: