Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Брикети з опалого листя! Нова ніша на ринку біопалива?Щодо необхідності збору листя в парках і садах є дві протилежні точки зору. Одні фахівці нарікають, що в опалому листі зимують шкідники і збудники хвороб (це, правда, належить більше до плодово-ягідним рослинам), і тому, мовляв, видалення листя йде деревам на користь. Інші нагадують, що опале листя представляють собою цінне добриво (підгодовують не тільки дерева), та до того ж вони захищають грунт від промерзання, даючи можливість весняним травах почати свій розвиток ще під снігом. І стало бути, збір листя завдає шкоди зеленим насадженням.

А ось наші герої з Бірмінгема дивляться на опале листя зовсім під іншим кутом: для них вона - джерело доходу, основа бізнесу, що йде під прапором боротьби за екологію і проти горезвісного глобального потепління. Пітер Моррісон (Peter Morrison) і Шерон Уормінгтон (Sharon Warmington) і їх компанія BioFuels International перетворюють скинуту кронами листя в поліна - Leaf Log.

Тільки в Британії вага опадаючого за одну осінь листя складає близько мільйона тонн (50 тисяч листя на одне велике дерево). Зібрати їх всі, зрозуміло, нереально, але навіть невелика дещиця від цього безкоштовного джерела - гарна підмога в справі скорочення спалювання копалин вуглеводнів.

Адже скільки-небудь масову заготівлю дров (існуюча і зараз навіть у цілком розвинених країнах) означає вирубку лісів з усіма витікаючими. Але не відмовлятися ж від затишного (і такого традиційного) домашнього вогнища? Для багатьох людей, що живуть в окремих будинках, альтернатива у вигляді каменів на природному газі - зовсім не варіант. Та й ті означають спалювання викопного пального - теж не кращий вихід.

Тим часом, відзначають британські новатори, листя, залишені на перегній, так само як і зібрані і викинуті на смітник, в процесі розкладання викидають в атмосферу метан, а він у двадцять з гаком разів сильніший парниковий газ, ніж вуглекислий.

Саме останній і виділяється в ході горіння листя в каміні, при цьому в атмосферу потрапляє вуглець, відібраний деревом з повітря протягом попереднього літа. Як бачимо, використання опалого листя в ролі пального має відразу подвійним позитивним ефектом для екології.

Ідея цього незвичайного палива народилася у Моррісона більше двох років тому, коли він вимітав армію осіннього листя у себе вдома. Покрутивши в руках опалий лист, винахідник вирішив, що цей матеріал пропадає даремно. Інженер поекспериментував з листям, в результаті чого створив паливну таблетку, яка містить крім листя ряд добавок. Пігулка закип'ятити літр води, що надихнуло Пітера на нові досліди.

Тепер у Бірмінгемі працює цілий завод з випуску Leaf Log. І йому ще належить охопити переробкою одні тільки Бірмінгемського простори - в цьому місті і околицях комунальні служби щорічно збирають і вивозять на звалище по 16 тисяч тонн осіннього листя. Що вже говорити про поширення ідеї на всю країну.

Але може, затія і не варто того? Хто пробував спалювати часто вологі від дощів осіннє листя, зібрані в щільний купу в кутку палісадника, той знає, що горять вони неохоче. І здається, що застосовувати таке паливо для опалення - дивне заняття. Однак підсушені і як слід спресовані опале листя - це висококалорійне пальне.

Технологія виробництва таких екодровішек полягає не тільки в сушінні й ущільненні біомаси (до речі, на одне поліно йде приблизно один непрессованний "великий чорний сміттєвий мішок" з листям). У кінцевий продукт британці додають віск, який є сполучною і також додатковим пальним. Співвідношення інгредієнтів таке: 70% листя і 30% віск, так що поліна з Бірмінгема на 70% "вуглецю-нейтральні '.

Незалежні випробування показали, що" дрова "Leaf Log дають 27,84 мегаджоуля енергії на кілограм, що порівнянно по теплоті згорання з високоякісним вугіллям і більше, ніж у дерева. При цьому одне поліно горить безперервно 2-3 години, що втричі довше, ніж дерев'яний колода тієї ж ваги. І шкідливий "вихлоп" від такого поліна невеликий.

Упаковка з десяти Leaf Log коштує 35 фунтів ($ 56), включаючи доставку по країні, що, за запевненням BioFuels International, порівнянно з конкуруючими Екопродукт аналогічного призначення - "синтетичними дровами "для камінів і печей, виробленими з деревної тирси. Але при цьому в останніх міститься до 70% воску. Втім, відходи деревообробки теж потрапили в поле зору BioFuels. Слідом за полінами з листя компанія розробила дрова на основі тирси - за власним рецептом Rustic Log.

Зусилля винахідника і його соратниці не залишилися непоміченими, що й дозволило їм розвинути бізнес. Так, ще в лютому 2008 року Моррісон і Уормінгтон завоювали премію в 40 тисяч фунтів від Shell UK за перспективну "зелену" ідею. Через три місяці новонароджена компанія отримала нові вливання від спонсорів для поширення технології Leaf Log за межі Британії.

У 2008-2009 роках BioFuels з успіхом відзначилася в цілій низці виставок екологічної тематики. І ще кілька різних нагород зібрали такі прості начебто "дровишки з листя". Що характерно, частина призів дісталася Бірмінгемського вигадникам зовсім не за "свідому екологію", а за "класну бізнес-ідею".

Попутно компанія розширила список парків та лісових господарств, з власниками яких була досягнута домовленість про збір листя. Власникам тим тільки користь: листя з без того зазвичай збиралися і вивозилися, на що витрачалися чималі гроші.

Ну а восени нинішнього року до творців BioFuels International звернулися кілька компаній з різних країн, висловивши зацікавленість у власному виробництві Leaf Log за ліцензією британської компанії. Так виявилося, що торгувати торішнім листям - дуже навіть перспективне заняття.

Тепер Leaf Log продають навіть у винних магазинах. За визначенням Моррісона, приємно ж купити пляшечку вина, новий DVD і одне 'Екопол ", після чого затишно розташуватися у вітальні поруч з каміном і перед домашнім театром, відпочити за келихом і переглядом фільму. Мабуть, фільму про захист навколишнього середовища.
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: