Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Брикети. Преса для брикетуванняПреса поставляються нашою компанією володіють продуктивністю від 100 кг / год до 2200 кг / год

Таким чином, ми відповідаємо вимогам як малих, так і великих компаній. За допомогою преса ви можете перетворювати

неліквідні відходи в брикети, використовуючи їх як для власних потреб, так і для подальшого продажу в якості

твердого палива. Вкладення грошей у брикетування надійне, і в ряді випадків є дуже вигідним.

Майже всі матеріали з вологістю менше 20% можуть бути спресовані. Наприклад, це можуть бути тирса, крихти

дерева (як нові, так і старі), лушпиння насіння, лушпиння рису, цукровий очерет, шкаралупа земляного горіха, соняшники,

скляна крихта, MDF - пил, залишки фанери, тютюновий пил, сухий бруд і т. д.

Загальні відомості про брикетування

Брикетування - процес, під час якого матеріал пресується під високим тиском. При пресуванні під високим тиском, температура матеріалу піднімається, і відбувається виділення смолистих зв'язуючих речовин, за рахунок яких і здійснюється склейка матеріалу і подальше формування брикету.

Мінімальна вологість пресованого матеріалу складає 6%.

Оптимальна вологість матеріалу для брикетування варіюється залежно від породи і фракції останнього, але керуючись досвідом ми можемо рекомендувати вміст вологи від 6% до 16%.

Гідравлічні преса

Гідравлічні преса можна розділити на 2 основні групи.

Недорогі пристрої з гідравлічним пресом брикетування продуктивністю 50 кг / год 120 кг / ч. Ці пристрої призначені для компаній з невеликими потребами в брикетуванні, термін роботи такого преса в середньому 7 годин роботи протягом доби.

Професійні пристрої продуктивністю до 400 кг / год і, що випускаються брикетами різних фракцій. Термін дії таких пристроїв значно довше, ніж термін дії мало продуктивних пресів.

У всіх таких пресах необхідний тиск забезпечується гідравлічною системою. Зазвичай тиск може змінюватися за допомогою регулятора. При цьому всі брикети пресуються під одним і тим же тиском.

Механічні преса

Механічні преса зазвичай призначені для професійних цілей і володіють продуктивністю від 200 кг / год до 2500 кг / ч. Механічні преси сконструйовані як ексцентричні преса. Постійно обертається ексцентрик, пов'язаний з поршнем, що пресує, пресує будматеріал за допомогою конічної форми. У механічному пресі необхідний тиск може регулюватися тільки за допомогою підняття форми з іншої сторони.

Ресурс механічного преса значно довше ніж гідравлічного. При довгому використанні механічний прес більш вигідний, ніж гідравлічний.
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: