Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Брикети (евродрова)Евродрова вже багато років є популярним і економічним паливом у багатьох країнах.

Особливо популярні вони в Швеції, Фінляндії, де технології виробництва палива з відходів деревопереробки використовуються вже давно.

Евродрова являють собою брикетованих паливо, що виготовляється з сухих тирси хвойних та листяних порід деревини.

Застосування паливних брикетів (ЕВРОДРОВ) дуже різноманітно: від опалення приватних будинків, лазень, саун, виробничих приміщень при використанні в печах, котельнях середньої та великої потужності і закінчуючи використанням в грилях або барбекю. Під час приготування шашликів або гриля при попаданні жиру на вугілля від ЕВРОДРОВ вони не запалюються, а продовжують тліти і горіти рівним низьким полум'ям.

Переваги евродров:

Горять рівним полум'ям, зберігаючи стабільно високу температуру горіння. Горять протягом 1-1,5 годин і продовжують тліти протягом 4 годин. Ідеальне паливо для дому, лазні, каміна, барбекю та гриля.

Паливні брикети підходять до будь-яким стандартним котлам опалення, печей, камінів, топок всіх видів. Після згорання маса золи не більше 1%.

Брикети із опіла компактно упаковані по 10 шт. в поліетилен, займають набагато менше місця при зберіганні, ніж інші види палива. При зберіганні під навісом брикет не набирає вологу з повітря, зберігаючи природну вологість 6-8%.

Абсолютно безпечні для здоров'я, оскільки не містять шкідливих домішок і не виділяють ніяких речовин, шкідливих для людини і навколишнього середовища.

1 тонна паливного брикету (100 упаковок) замінює 4-5 кубометрів сухих.

Вартість 1 тонни паливних брикетів стандарту "PINI KAY" (евродрова) складає всього 5 000 руб.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: