Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Брікетер, Брикетуюче - установка брикетування рослинних відходівУстановка брикетування відходів призначена для проведення процесу пресування сухих відходів. Установка дозволяє отримувати високоякісні брикети з широкого різноманіття відходів рослинного походження у тому числі відходів олійних культур таких як - лушпиння соняшника, олійного сора, лушпиння, а так само тирси, кори, висівок, багаття льону, сіна, соломи, з подальшим використанням отриманих брикетів в вигляді палива для котлів різних модифікацій. Брикети виробляються без хімічних закріплювачів під високим тиском. Прес для брикетів складається з приймального бункера, шнека-дозатора, пресуючого шнека, дільника, витяжного накриття.

Попередньо висушені до необхідної вологості рослинні відходи, ретельно подрібнені в дискової дробарці надходять в приймальний бункер і далі рівномірно шнеком-дозатором подаються в прес камеру, де відбувається стиснення і одночасне нагрівання подрібненої маси до температури 280-310 ° С. У результаті термічної обробки відбувається виділення природного сполучного лігніну, а при сильному ступені стиснення відбувається брикетування сировини до заданої щільності 1,1-1,30 г/см3 (щільність залежить від фракції подрібненої сировини та стану пресуючого шнека). Після чого спресований брикет виходить з преса і дільником розділяється на брикети певної довжини. Отримані брикети надходять по конвеєру на охолодження і зберігання. Під впливом температури поверхня брикета оплавляється, що сприяє дуже тривалому зберіганню і зручного транспортування продукції. При цьому на повітрі такий брикет не запалюється, так як не містить прихованих самозаймистих пір.

Брікетер-прес повинен бути змонтований в лінію подачі готових брикетів на охолодження і зберігання. Для підтримки необхідних технологічних параметрів роботи установки брикетування відходи перед надходженням повинні бути ретельно звільнені від металевих домішок і, мати вологість не більше 6%.

Установка для брикетування рослинних відходів входить в технологічну лінію з виробництва паливних брикетів з рослинних відходів, у тому числі тирси, лузги соняшника і т. п.

Технологія виготовлення паливних брикетів складається з наступних стадій: Підготовки сировини - дроблення лузги, сушіння подрібненої лушпиння, транспортування і подачі подрібнених рослинних відходів (лушпиння соняшника, олійного сора, лушпиння, тирси, кори, висівок, багаття льону, сіна, соломи) на брикетування.
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: