Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Бізнес план виробництва паливних брикетівБізнес план виробництва паливних брикетів передбачає виробництво біопалива у вигляді брикетів на основі сучасних технологій, з деревини та її відходів, а також, соломи, лушпиння соняшника, торфу, водоростей.

Отримані вироби використовуються в побутових печах, котельнях, теплових електростанціях і. т.п. При виготовленні, вихідні матеріали подрібнюються до отримання однорідної маси, потім пресуються під високим тиском до отримання брикетів, довжиною 25 см і діаметром 10 см.

Умови поставки - не менше 1 тонни (1 піддон - 96 пачок по 12 штук). Виробничим сировиною служать:

відходи деревообробки,

виробництва меблів,

лісозаготівлі,

комунальні відходи й ін

Основним джерелом сировини будуть комунальні відходи м. Москва та Московській області.

Сегментами ринків збуту є приватний сектор та промисловість.

Екологічність паливних брикетів

Використання біопалива в побуті обумовлено високою екологічністю продукту, а також, доступністю, зручністю використання в камінах, заміських будинках, котеджах.

Низька собівартість продукту, зручність транспортування і зберігання, високі екологічні характеристики сприяють збільшенню рівня його використання:

на підприємствах комунального господарства,

сільськогосподарського виробництва,

харчової промисловості,

асфальтобетонного виробництва і т. д.

Виробнича технологія припускає вихідне сировину фракцією до 3 мм, вологістю 8- 12%.

Більшість первинного матеріалу не відповідає даним вимогам, тому, буде потрібно попереднє його подрібнення і просушка.

Для подрібнення використовують рубальні машини типу 5Р-РМ. Отриманий напівфабрикат, розмірами 10.... 35/20/5 мм, стрічковим транспортером, з функцією відведення тріски, подається в аеродинамічну сушилку-подрібнювач АС-3 для подальшого доізмельченія і сушки.

Для процесу сушіння використовується гаряче повітря з теплогенератора, що працює на дровах або деревних відходах. Бізнес план паливних брикетів передбачає кількість штатного персоналу, необхідного для ефективної роботи підприємства, визначати виходячи з обсягів виробництва, режиму роботи устаткування і нормативів його обслуговування, режиму та організації роботи персоналу.

Виходячи з технологічної, організаційної та інших складових проекту, передбачається виробнича діяльність основних структурних підрозділів підприємства 360 днів у році, з 3-х змінним 8 годинним режимом.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: